kapı ambiyans aydınlatma sorunu

EMRAH ATTS

Katılımcı Üye

mse hocamızla kapı ambianlarının kodlamalarınada baktık aksı bir durum görünmüyor fakat aydınlatmalar yanmıyor bununla ilgili daha önce bir sıkıntı yasayan forumdaşımız varmıdır

Moderatör tarafında düzenlendi:
EMRAH ATTS dedi:
mse hocamızla kapı ambianlarının kodlamalarınada baktık aksı bir durum görünmüyor fakat aydınlatmalar yanmıyor bununla ilgili daha önce bir sıkıntı yasayan forumdaşımız varmıdır
Hocam ikisi birden yanmadığından soket sorunu aklıma geliyor ama ikisinin de çalışmıyor olması biraz garip. Hani şansa birisi çıkmış olabilir ama ikiside çalışmıyor. Ayrıca kapı açma kolu üzerindekiler yanıyor. Şerit şeklindeki kısım ve kapı tutma kolu içindeki yanmıyor. Servise bir görünmesinde fayda var :)

Benim sol kapıdaki şerit şeklindeki led yanmıyordu vag.com'da herhangi bir arıza çıkmamıştı ama servisteki usta bilgisayar ile baktıktan sonra arızalı göründüğünü söylemişti.

Sent from my iPhone using Tapatalk

@MSE bir yıl oldu araç kaplama yapılmıştı acaba o zamandan bugune yanmıyormuydu emin olamadım soketi takıldımı takılmadımı bir fikrim yok bi kontrol edip sonrasında servise gidicem bakalım ne çıkıcak

EMRAH ATTS dedi:
@MSE bir yıl oldu araç kaplama yapılmıştı acaba o zamandan bugune yanmıyormuydu emin olamadım soketi takıldımı takılmadımı bir fikrim yok bi kontrol edip sonrasında servise gidicem bakalım ne çıkıcak
O zaman soketten olma ihtimali yüksek hocam

Sent from my iPhone using Tapatalk

@MSE inşallah öğledir çunki servise bazı şeyleri kabullendirmek çok zor bu hafta içi götürüp kendim bakıcam sonuçları yine değerli dostlarım paylaşıcam sağol hocam

Geri
Üst Alt