Koltuk Isıtma Retrofit sonunda bitti 🙂

Elinize sağlık hocam , pandemi sokağa çıkma kısıtlamasında bende girişmiştim bu işe .. döşeme işi benide cok yormuştu ama sonuca Deger 

Mutlu son

Güle güle ısının

@Savatage Bahçeye enerjisa yolu yok diye elektrik vermiyor bende bahçeye bi kuyu vurayım en azından elektrik alırım. Çankırı'da çıksa çıksa kaya tuzu çıkar onuda alır yalarız. 2023 e kadar biraz susarız ama sonuçta uçacağız dilimizi sıkacağız.

Güzel emek dolu ve bir hayli yorucu bir uğraşı olmuş, ama değmiş.

Elinize sağlık.

Bu kadat zahmete katlanamayanlar için basit ve pratik bir çözüm ise çakmaklıktan çalışan koltuk ısıtma minderi...

3 kıştır kullanıyorum 30 sn de ısıtıyor, montaj derdi yok, yazın kaldır kışın çıkar...

@GodThread çıkma bcm bulursanız daha uyguna gelir ama sabırla pusuya yatıp beklemeniz lazım 🙂sahibinden letgo GittiGidiyor bu gibi sitelere sürekli bakın uyguna düşürürsünüz.

Emeğinize sağlık hocam. Retrofite bir kere başlayınca sonu gelmiyor. :)  

Beni yanlış anlamayin; hayatım boyunca şucu bucu olmadım. Kendi capimda milliyetçi vatanını seven bir insanım ama dediğim gibi kendi capimda.  

Su başlık altında dahi siyasi içerikli iğneleyici sözler rahatsız edici geliyor.

Zaten anlamsız siyasetle gunboyu karşılaşıyoruz hepimiz ( haber kanalında çalışıyorum +) Şu forum ortaminda biseylerden uzak deşarj olalım rica ederim.

Yetişkin insanlarız ve herkesin kendine göre doğru yanlış analiz kabiliyeti var. Burası yeri değil bence.

@Balistique hocam siz zennediyormusunuz biz siyaset konuşunca rahatlıyoruz ama her ne konuda konuşşsak iğneden ipliğe sonucu hep siyasete çıkıyor. Ülkeyi siyasetle yoğurdular, evet milliyetçiyiz hemde menfi değil külli, buradaki öğretmenler bilir yanan bir lamba görse koşarak söndürmeye gider ülke kaynakları yok olmasın geleceğimiz karanlık kalmasın diye. Bu dönemde yanlış bişey görüp ağzımızı açsak sen şucusun bucusun oluyoruz. Bir TV programında dönemin başbakanı bir hikaye anlatmıştı çocuk babasının sigara içmesinden şikayetçi olmuş kendisine, oda programda sigarayı içmeyin şöyle böyle demişti hemen karşısında oturan rahmetli Neşet Ertaş nur içinde yatsın demiştiki  "özür dilerim baban zengin mi, fukara mı diyeydin". Demişti bozkırın tezenesi orada siyaset yapmayıp hayatın gerçeklerini bir devlet yetkilisine laf sokarak dile getirmişti. 

Bizlerde tek ele dönmüş ülke TV kanallarında haber yada tartışma programlarını izlemekten inanın bıktık. Şu forumda ne konuşsak hep cebimize dokunan konulara çıkıyor acizene tabirle bizde devlet yetkilileri ile bu konuları tartışamayacağımız olacak okadar levent kırca gibi ucundan dokundurup geçiyoruz bazen. Bununda siyaset olduğunu düşünmüyorum. Dediğiniz gibi burasıda siyaset yeri değil bizde elimizden geldiğince konuşmamaya çalışıyoruz. 

Birisini kırdıysak affola.

Merhaba herkese,

Koltuk ısıtma retrofiti için gerekli parçaların fiyatını yetkili servise sormak istiyorum.

Parça tespiti için fabrikadan koltuk ısıtma ile çıkmış bir aracın plakası veya şasi numarası gerekiyormuş.

Fabrikasyon koltuk ısıtmalı Golf 7.5 aracı olan birisi plaka bilgisi paylaşabilir mi acaba?

Screenshot_1.jpg

Geri
Üst Alt