6,5” Çinli Teyp+Logo Kamera kullanan var mı?

@muhammedakgunes Ekli dosyayı görüntüle 36379

nisan 2019 da almışım. taşıma sırasında teybin köşesi hafif ezilmişti. dispute açtım. 300 lira iade aldım :lol:  bende ellemiyorum kullanıyorum böyle. ama 7.5lerdeki highlğine tepp düşünüyorum. arabamda lane assist var. bu teyp lane assist ayarlarını desteklemiyor.
Hocam öyle bir fiyata denk gelmişki sizde, öyyyyle bir fiyata denk gelmişki :)  maşallah diyelim. Biz o fiyata yalnızca çerçeve aldık :)  kurun etkisi tabii ki var o zamanla ama yinede yani :)  müthiş :)  güle güle kullanın, dispute de çok iyi olmuş :)  

7,5 highline ekran bizim de aklımızdan çıkmıyor ama çok para maalesef, bi de torpido işi var uzun iş baya

@muhammedakgunes Ekli dosyayı görüntüle 36379

nisan 2019 da almışım. taşıma sırasında teybin köşesi hafif ezilmişti. dispute açtım. 300 lira iade aldım :lol:  bende ellemiyorum kullanıyorum böyle. ama 7.5lerdeki highlğine tepp düşünüyorum. arabamda lane assist var. bu teyp lane assist ayarlarını desteklemiyor.
Bi kaç kişi bu satıcıdan bu seti aldığında sadece teyp geldi çerçeve gelmedi diyenler vardı, sizde hem teyp hem çerçeve mi geldi? :)  

@muhammedakgunes evet ikis de geldi. ama ayrı paketlerde gelmişti. satıcı mesajları okuyor ama cevap vermeye tenezzül etmiyor öyle cins biri :lol:  fiyatı çok iyiydi. kur filan da o zamanlar idare ederdi. kaptık bir adet. highline için 2000 liraya bulmuştum ünite ekran dahil ama biraz daha bekleyeyim dedim kaçırdım. şimdi bin pişmanım. torpidoyu da değiştirmeyecem. uydurabilirsem uydurcam modülü. ona da para vermeyelim :D

Benim görüşüm 2000 verip logo kamera almayın bu ortamda heleki, yazık günah, görüntü ve kullanışta dağlar fark yok olsa tamam. Bende plaka kamera kullanıyorum.

Benim görüşüm 2000 verip logo kamera almayın bu ortamda heleki, yazık günah, görüntü ve kullanışta dağlar fark yok olsa tamam. Bende plaka kamera kullanıyorum.
Evet haklısınız, ben de o kararı verdim gerçekten. Bir de plakalık kameram kötü olsaydı yine düşünülürdü ama kameram gayet iyi ben de vazgeçtim. Dediğiniz gibi bu ortamda... yapılmaz 

@muhammedakgunes evet ikis de geldi. ama ayrı paketlerde gelmişti. satıcı mesajları okuyor ama cevap vermeye tenezzül etmiyor öyle cins biri :lol:  fiyatı çok iyiydi. kur filan da o zamanlar idare ederdi. kaptık bir adet. highline için 2000 liraya bulmuştum ünite ekran dahil ama biraz daha bekleyeyim dedim kaçırdım. şimdi bin pişmanım. torpidoyu da değiştirmeyecem. uydurabilirsem uydurcam modülü. ona da para vermeyelim :D
2000 lira mııııo ne zaman nerde nasıl :)  4500 falan şuanda :)  

Bu retrofit işinde kafaya bi şeyi koyunca ve yapmayınca akıl hep onda kalıyor :)  

1 - Plakalık kamera; gözümde arabayı sanki “fiat lineaymış” gibi gösterdiği için 

2 - çizgiler orijinal düzgün çizgiler ve hareketli olduğu için 

3 - plaka led aydınlatmasının homojen, fabrikasyon yanmasını istediğim için;

aklımda olan dinamik logo kamera işini hallettik bugün. :)  

kalitesi benim plaka kameranın da çok iyiydi fakat çizgileri orijinal görmek, direksiyona duyarlı görmek ve açıyı daha yukarıdan görmek tatmin edici bayağı :)  

@zulalyol abimin ellerine sağlık çok güzel oldu. Bugün ben de yardımcı oldum, bir şeyler öğrenmeye gayret ettim :)  

@HONEY hoca ile de birlikte gittik. Sohbet muhabbet oldu kendisine de teşekkür ediyorum. 

+ ekran 6,5 inç olduğu için kalitesi de çok güzel duruyor kameranın.

yaptırmadan önce bu kadar fiyata değer mi değmez mi çok düşündüm değmez diyordum ama yaptıktan sonra fikrim değişti :)  şimdi gözümde daha bi orijinal oldu araba :)  özet: Görüntü olarak çok memnun oldum.

görseller;

9DEB89C1-6EAB-4FBF-9B3E-89483F2E13CE.jpeg

6DA9E873-A4A9-4259-8374-C5DA6BAD1419.jpeg

CBF9ECB2-12C0-449A-991B-E81163BDE992.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@muhammedakgunes hocam

Güle güle kullan darısı başıma

Aksam zirt pırt test ettik abuk sabuk yerlerde park edip 8 yaşındaki çocuğun oyuncağına kavusmasi gibi oynadik

Kebaplar için de kesene bereket

[mention=9803]zulalyol[/mention] hocam da titiz iscilik icin ellerine sağlık

Banane banane bende istiyorum

@muhammedakgunes hocam

Güle güle kullan darısı başıma

Aksam zirt pırt test ettik abuk sabuk yerlerde park edip 8 yaşındaki çocuğun oyuncağına kavusmasi gibi oynadik

Kebaplar için de kesene bereket

[mention=9803]zulalyol[/mention] hocam da titiz iscilik icin ellerine sağlık

Banane banane bende istiyorum
Afiyet olsun :)  

en kısa zamanda bu kez senin araç için gideriz artık :)   
hiç bizim titiz işçiliğimizi söyleyen yok :D   :D  😂

Geri
Üst Alt