Jump to content

Bu araç hakkında fikriniz

Recommended Posts

• İleti 87
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

@typhoons sahibi tam zamaninda satiyor 1. Psikolojik sınır 100k hemen oncesi 2.Dsg icin buyuk bilinmezlerin baslangici olan yine 100k.  Yani acaba ne zman bir sorun yasamaya baslayacagim sor

12 sahip, 12 farklı kullanım. Her alan arabanın ekmeğini yemiş, nasıl olsa yarın satacağım diye de düzgün kullanıldığını sanmıyorum şahsen. 

Al maz dim 12. Sahibi ne yaa bu yaş için cokmus

Konudaki görseller

1 dakika önce, typhoons yazdı:

@forzaGilles hakaret var mı hocam.

Hakaret olmasa bile "bana kötülük mü yapıldı" dediğiniz anda insanlar bunu yanlış anlar, olay da çok farklı yönlere gidiyor insanlar alınganlık yapıyor..

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@forzaGilles bende kendi fikrimi söyledim. Bunda alınacak birşey yok anlatılmak istenen belli hocam. Aracı almadigimiz için maddi olarak kayıp oldu. Bunu da her konuda forumda iyi şeyleri söylediğim gibi bazende kötü sonuçlanan şeyleri de dile getirmek lazım diye düşünüyorum.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Esas sorun benim iletilerimin silinmesi (hakaret-saygsizlik yoktu), ve bana saygiszlik edilen iletilerin ben görmeden silinmesi (görmeden nasil biliyorsun diye soranlar iletileri arda arda okursa ne demek istedigimi anlar)

Sinirlendigim konu buydu, ve bu yüzden uzattim, forumdaslar kusura bakmasin

Daha fazla uzatmak istemiyorum

tarihinde krym tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@typhoons uzatmak istemiyorum ama ilk iletilerimde bir sorun yoktu

sonrasinda siz beni sinirlendirdiniz, tahrik ettiniz

benim iletilerim silinmeseydi bu sekilde ilerlemezdi

ama yazdiklariniz forumu suclamaniz yanlisti ve bu yanlisi hala kabul etmiyorsunuz

yönetim iletileri silerken dikkatli olmali, hakaret yoktu

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@typhoons silindi seninkiler, niye hala manipüle ediyorsun??????

BANA HAKSIZLIK YAPILDI AMA ISPATLAYAMAM

gecmis olsun ne diyeyim

tarihinde krym tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Kurucu Yönetici

@krym İletilerin kaldırılma sebebi gereksiz yere konunun daha da uzamaması içindi fakat hem siz hem de  @typhoons uzatmayı tercih ettiniz.

@typhoons hocamın kararsızlık durumunda forumu suçlu bulmasının da tutarlı bir yanı yok. Artık konuda yorum okumaktansa kendisinin karar verip araç alması daha iyi olacağı için konu kilitlenmiştir. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...