Golf 7.5 Bagaj Havuzu

@aytek tesekkurler,evet olanlar var baktim ama tam oturuyomu,mlzeme nasill diye merak ettim,kullanici yorumu lazim,bende ust var orjinal ama bagaj cok kuculuyo alti kullanmam lazim çocuk arabasi bile sigmiyo,bilgin olsun orjinali suan 295 tl bugun baktim

alt bagaj üst bagaj farkı ne oluyor arkadaşlar
Bagaj zemini iki kademeli.. Bagaj tabanını istenirse stepnenin tam üstüne gelecek şekilde oturtabiliyorsunuz. İsterseniz de bagaj tabanını stepne hizasının yaklaşık 10 cm üstüne gelecek şekilde yer alan bagajın dibindeki ray tarzı kısımlara yerleştirebiliyorsunuz. Alt bagaj ve üst bagaj dediğimiz bu.  Üste yerleştirirseniz bagaj tabanının altında gizli bir saklama alanı oluşuyor.

Bagaj zemini iki kademeli.. Bagaj tabanını istenirse stepnenin tam üstüne gelecek şekilde oturtabiliyorsunuz. İsterseniz de bagaj tabanını stepne hizasının yaklaşık 10 cm üstüne gelecek şekilde yer alan bagajın dibindeki ray tarzı kısımlara yerleştirebiliyorsunuz. Alt bagaj ve üst bagaj dediğimiz bu.  Üste yerleştirirseniz bagaj tabanının altında gizli bir saklama alanı oluşuyor.
+ bunu kullanabilmek için ya yer tasarruflu stepne olmalı ya da stepneniz olmamalı.

@aytek yalnız mağazadan aldım direk sitedeki görseli çıkıntılı ben alalı 2 yıl oldu.İyi günler

Geri
Üst Alt