Makyajlı kasada Far Grubu

silvershadow

Emekli
İsim
Murat İNCİ
Sırasıyla Halojen, Bi-Xenon "Basic" ve Bi-Xenon Plus (U Ledli Gündüz Farlı Bi-Xenonlar) artık bir üst seçenek olan

Full Led'e evrim geçirdi.

Bi-Xenon aydınlatmada oldukça yüksek bir teknoloji, fakat artık yerini son derece yüksek akım çekmesi ve yakıt tüketimine dolaylı sebep olması nedeniyle yerini GTE ve e-golf'ten tanıdığımız Full Led teknolojisine bırakıyor.

Bunlar da olası seçenekler:

@silvershadow full led tenolojisine geçeceği kesin bir bilgi mi hocam ?

Şu anda satın alacağım 2016 Golf 7'nin farları u led olursa bi xenon plus mu oluyor ?

Upvote 0
@silvershadow full led tenolojisine geçeceği kesin bir bilgi mi hocam ?

Şu anda satın alacağım 2016 Golf 7'nin farları u led olursa bi xenon plus mu oluyor ?
Kesin bilgi Hocam. Full led geliyor 

Bi-Xenon farlar belki tamamen terk edilmeyip baz ve orta pakette kullanılabilir. 

Full Led hatta bakarsınız yeni bir donanım seviyesi ile piyasaya sürülür

Upvote 0
@silvershadow hocam gelsin bakalim full ledler. artik golf lerimizde led show olsun. valla simdi keske bekleseydim dedim. neyse artik sizinkine seviniriz. siz kesin yeni kasayi bekliyorsunuz degil mi ?

Sent from my SM-N9000Q using Tapatalk

Upvote 0
@silvershadow hocam nedir Mart ayının olayı ? Yeni kasa siparişleri o zaman mı açılacak yoksa indirim vs tarzı birşey mi bekliyorsunuz.

Upvote 0
Heralde bu gidişle ben yeni kasaya sipariş vercem yeni kasaki yenilikler beni baya heyecanlandırıyor @silvershadow murat hocam full lled için kesin bilgi demiş o zaman tadından yenmez  

Upvote 0
@silvershadow hocam nedir Mart ayının olayı ? Yeni kasa siparişleri o zaman mı açılacak yoksa indirim vs tarzı birşey mi bekliyorsunuz.
Değerli Hocam;

Mart ayı içerisinde Volkswagen'in yeni makyajlı kasayı tanıtması bekleniyor. Şayet 2017 şasi yılına yetişecekse Mart'ta tanıtmalı ki Nisan veya mayıs ayında alınmaya başlanacak yeni kasa siparişlerine vakit kalabilsin.

Upvote 0
Heralde bu gidişle ben yeni kasaya sipariş vercem yeni kasaki yenilikler beni baya heyecanlandırıyor @silvershadow murat hocam full lled için kesin bilgi demiş o zaman tadından yenmez  
evet hocam full led olayi benide epey heyecanlandiriyor.

Sent from my SM-N9000Q using Tapatalk

Upvote 0
"2019'a kadar"ın ayrıntısı nedir acaba? 2017 mi 2018 mi 2019 mu?

:)

Upvote 0

Beklemekteyim ben de heyecanla. ...
2015 yilinin mayis aylarinda golf 7 makyajlanacak diye cikan haberler var ve sure oldukca uzadi. Sahsi fikrim bu sene birsey olmayacagi ortalama 5 senede yeni bir golf tanitan vw ancak 2017 mayis aylarinda yeni bir golf piyasa surer. Haberler vw olaylarini baska yere cekme cabasi sanki pazarlama stratejisi bir beklenti yaratma durumu. Tipki iphonenun her yeni modeli oncesinde yasanan yok calisan foto cekti yok bu sene boyle olacakmis sizdirma haberleri. 

Upvote 0

Geri
Üst Alt