1,4tsi motor kapağı montajı

@barracuda hayırlı olsun güzel duruyor., renk uyumunu çok takmayın, kirli olan bölgeler güzelce temizleyince uyumlu olacaktır., veya temizledikten sonra plastik koruyucu uygularsanız tam uyumlu olur., 

Araç kaç modeldi..? Castrol etiketinin olduğu bölgenin resmini yakından çekme şansınız var mı..?

Yanlış hatırlamıyorsam 2014 model sonrası o etiketi kaldırlar sanırım., arkadaşım 2013 aracında var benim 2016 bende yok., kaputu açında hoş duruyor., bulabilirsem servisten alayım diyorum..  :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:

@forzaGilles teşekkür ederim, evet haklısınız  motor içi temizlik yaparsam yada kapağın kirlenmesini beklersem eşitlenecek gibi 😃

Araç  2018 model 2018 kasım çıkışlı, eğer sökebilirsem temiz şekilde yollim size

@forzaGilles teşekkür ederim, evet haklısınız  motor içi temizlik yaparsam yada kapağın kirlenmesini beklersem eşitlenecek gibi 😃

Araç  2018 model 2018 kasım çıkışlı, eğer sökebilirsem temiz şekilde yollim size
Aaaa enteresan normalde 2014'ten sonra kaldırmışlardı., demek ki sonra tekrardan koydular.,

Nazik davranışınız için çok teşekkür ederim hocam ancak neden söküp sizin aracın güzelliğini bozulsun :)   zaten sökünce yapışkan özelliği kaybolur., yakından castrol etiketinin bir resmini çekerseniz servisten veya doğuştan bulurum onu ben.. tekrar teşekkürler..

Selamlar arkadaşlar. Başlık 1.4 tsi kapağı ama ek konu açmak istemedim (konu kirliliği olmasın:)) bana 1.5 tsi lazım nerden bulabilirim. Ebay ingiltereden ilanlar var ama tr de nasıl temin edebiliriz. 

C0EDAC5B-63F9-4B20-8EF8-FB769DD2693B.jpeg

bu da mevcut kapak:) bize neden VW  TSI damgalı göndermezler anlamam.

58A3EB3E-82B7-4A54-B42D-461171C3335A.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt