Jump to content

Dodo

Eibach 3.5 mu vogland mi?

Recommended Posts

Golf 7.5 icin spor yay tavsiyeleriniz?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

15 dakika önce, Dodo yazdı:

Golf 7.5 icin spor yay tavsiyeleriniz?

Benzinli için Eibach, dizel için Vogtland tavsiye ediliyor genelde. @Dodo

Fakat her yerde karşılaşamayacağınız bir bilgi de var forumumuzda -belki görmüşsünüzdür- Leon FR yayı da takılabiliyormuş araçlarımıza. Memnun kalanlar var.

@Balistique @GkM_2015

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam eibach biraz daha yumuşak kalıyor yorumlara göre voglanta kıyas ile

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Vogtlant kullanıyorum memnunum, eibach biraz daha yumuşak diyorlar kullanmadım bilmiyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Dodo 

On 29.07.2020 at 6:54 PM, frknyldrm yazdı:

Fakat her yerde karşılaşamayacağınız bir bilgi de var forumumuzda -belki görmüşsünüzdür- Leon FR yayı da takılabiliyormuş araçlarımıza. Memnun kalanlar var.

@Balistique @GkM_2015

@frknyldrm 

On 29.07.2020 at 6:54 PM, frknyldrm yazdı:

@Balistique @GkM_2015

Onceki aracim 150 lik fr di,eibach tan cok memnundum, şaşirdim suan fr yayindan golf kullanicilarinin memnun olmalarina çunku ben eibach takinca yol tutuşun ne kadar arttigini net hissettim. O yuzden suan golfu yeni aldim yeniden eibach arayisina girdim ama fiyatlar uçmuş leylek gibi havada masallah golfe mutlaka biseyler yapmam lazim.Vogtland kullanmadim ben arabanin dinamiklerini bozmadan modifiye yapmaya calisirim,eibach her teker esit dusmustu bu onemliydi benim icin,vogtlandin arkalari daha cok dusurdugunu forumlarda gordum bilgine.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Gönderildi: (düzenlendi)

Eibach 3.5 cm kullanıyorum memnunum

tarihinde sergen38 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Elimizde satilik eichbach mevcut jetta da 1 sene kullanildi arac satisi gerceklesince bos bos duruyor 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

racingline markalı dcc uyumlu spor yay satan yer hala yok mu ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Kaanlink eibach etiketinde bile 35mm/30mm diye yazıyor eşit düşürdüğünü de nerden çıkardınız, eibach ta arkalar 30 mm önler 35 mm düşer vogtlantta eşit 35 mm düşer.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Serkanasn ben anlatamadim sanirim sonucta arabanin orjinali onler ile arkalar arasinda 1 cm fark olur,onler arkalara gore 1 cm alcak olur ,vogtland o aradaki 1 cm farki ortadan kaldiriyo şahlanmis at gibi gidiyo araba,eibach ise orjinaline cok yakin aradaki farki koruyabiliyo.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Serkanasn bu arada listenin ne dedigi onemli degil benim leon onler 3 arkadalar 2.90 dusmustu duz zeminde olctum ,ayrica koduda dogruydu yurtdisindan getirttim burda yoktu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Serkanasn ben saten leon icin konustum inan amacim vogtland i kotulemek degil gordugumu soyluyorum, golfte guzel olmus dedihin gibi oyle bi goruntu yok.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...