Jump to content

Ker9m

Mirrorlink ve Apple carplay vagcom ile açılımı?

Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba 2018 Seat leon model araçta mirrorlink ve carplay aktif etmek istiyorum elimde obdeleven cihazı var acaba obdevelen ile aktif ettiğimde çalışırmı yoksa tekrar aktivasyon kodumu ister? Yardımcı olursanız sevinirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bıldıgım kadarıyla app car play vagcom ıle aktıf edılmıyor. cracklı ya da orjınal sekılde yapılabılıyor sadece

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Vag com kablo ile yapamazsınız. @reaper0690 'ın da dediği gibi orijinal lisans koduyla online olarak kodlanarak veya crackli aktif ediliyor. Crackli çok tavsiye edilmiyor bu arada. Orijinal olan her zaman sağlamdır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@tgun89 @reaper0690 OBdeleven sisteminde kredili olarak aktif edilebiliyor benim demek istediğim eğer aktif edersem yinede lisans kodu istermi acaba? Youtubede birkac yerde gördüm direk obdeleven ile açıyorlar 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@33hasan33 normalde direk denerim fakat uygulamada 100 kredi=100 Türk lirasına denk geldiği için olmazsa boşuna gitmesini istemiyorum 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Obdelevenda aktivasyon yok hocam sizin bahsettiğiniz 100 kredi olayı, araç giderken video izlemek için. Video izleyebilmeniz için carplayin aktif olması gerekiyor. 100 krediyi boşuna harcamayın. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Gönderildi: (düzenlendi)
Bir saat önce, Ker9m yazdı:

20200729_163826.jpg.a62ffa67736b589ba024666f06545fb1.jpg@Recep Gül Peki hocam bu mirrorlink bölümü nedir?

Hocam nasıl anlatacağımı bilemedim, fakat bu 2 app, sürüş sırasında video izlemesinin kilidini kaldırıyor, Yani 100 kredi harcayıp açarsanız sürüş sırasında video izlemeye devam edersiniz,az önce meraktan 100 kredi harcayıp mirrorlink in motion u açtım, fakat ne şekilde çalıştığını çözemedim. 

Ben zaten telefonun ekranını direkt olarak yansıtamıyordum, belki faydası olur dedim ama olmadı. Yine açamadım telefonun ekranını. 

Yine dediğim gibi, bu 2 app, Apple car play, veya Android auto'yu aktifleştirmiyor, onun için orijinal lisans kodu, veya crackli olarak açtırabilirsiniz. Ama crackli planını tavsiye etmiyorlar. Olmadık yerlerde bağlantı kopması yaşanıyormuş. 

tarihinde Recep Gül tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam şimdi bir videoya denk geldim, sanırım bu 2 özellikle cd sürücüsüne video cdsi yerleştirdiğinde o videoyu oynatıyor (uyumlu uzantı ise)  ve sürüş sırasında da devam ediyor. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Recep Gül hocam şuanda Appconnect aktivasyonunu swap kodlarıyla açıyorum (crackliyorum) ve herhangi bir sorun yok ayrica bir diğer güzelliği söküp başka arabaya taktığınızda bileşen koruma kaldırıp yola devam ediyorsunuz herhangi bir fonksiyon kaybı olmuyor. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ayrintilara girerseniz orada ayrintili yaziyor aa

Video in motion dedigi adi ustunde hareket halinde video oynatma, bu discover pro gibi cihazlarda gecerli. Bunlar sd kart, usb gibi yerlerden video oynatiyor. Guvenlik sebebiyle fabrikasyon hareket halinde kapaniyor.

Digeride ayni, mirror link hareket edince kapatilir. Videonun kapanmamasi icin.

Mirrorlink yada carplay ...vs acma yok anlayacaginiz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yeni Oluştur...