Sonunda kavuştuk :)

makusla06 dedi:
Dün itibari ile aracımızı teslim aldık. İş yerine kadar geldim daha önceleride golf kullandığım için alışmada pek zorluk çekmedim. Ama sıfır araba olunca ve golf7 olunca tadı bir başka oluyor. İyi ki highline almışım diye tebrik ettim kendimi. Araç bayağı dikkat çekiyormuş aslında. Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.
Değerli Hocam;

Güzel günlerde kullanmanızı dilerim.

Hayırlı olsun

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın.

Hayırlı uğurlu olsun.Kazasiz belasiz surusler dilerim.

@Sergio Garcia  @ismail_32  @Rust  @KabileReisi  @silvershadow  @yusuf  @berreday  @Orhan Hoca  @volumecontrol  @mehmet_07  @golfaşkı  @Cersahin  @MSE 

Teşekkür ederim iyi ve içten dilekleriniz. Rabbim isteyen herkese daha iyilerini nasip etsin inşallah.

ZITIPAŞA dedi:
Allah kaza vermesin abi . renk tungsten gri mi
Evet hocam tungsten gri.

Hayırlı olsun.  :'(

plakalık pleksi görünümünde olmuş adeta. şimdi bu araca bagaj, çıtası, ön panjur ve kapı çıtaları mutlaka lazım.  s=s15

krom egzoz ucu ve bagaj havuzu almayı da mutlaka deneyin.  s=s18

@makusla06
Bagaj havuzu ve kauçuk paspası teslim alır almaz aldım :) Diğerleri zamanla inşallah :) Egzes ucu nu aksesuvar kısmındaki arkadaşım tavsiye etmedi nikelajlı olduğu için paslanıyor dedi. Yani tam krom değilmiş.

Hayırlı olsun, güzel günlerde kazasız belasız sürüşler.  :'(

makusla06 dedi:
@Sergio Garcia  @ismail_32  @Rust  @KabileReisi  @silvershadow  @yusuf  @berreday  @Orhan Hoca  @volumecontrol  @mehmet_07  @golfaşkı  @Cersahin  @MSE 

Teşekkür ederim iyi ve içten dilekleriniz. Rabbim isteyen herkese daha iyilerini nasip etsin inşallah.

Evet hocam tungsten gri.

plakalık pleksi görünümünde olmuş adeta. şimdi bu araca bagaj, çıtası, ön panjur ve kapı çıtaları mutlaka lazım.  s=s15

@makusla06
Bagaj havuzu ve kauçuk paspası teslim alır almaz aldım :) Diğerleri zamanla inşallah :) Egzes ucu nu aksesuvar kısmındaki arkadaşım tavsiye etmedi nikelajlı olduğu için paslanıyor dedi. Yani tam krom değilmiş.
erkan hocamın aracındakide paslanmıştı. ama bu geçici bir pasmı (  tıpkı disklerimizde olduğu gibi) yoksa kalıcı bir pasmı onu bilmiyorum. neticede  ben egzos ucu işinden vazgeçtim.

orijinal bagaj havuzu orj paspas kadran selamlama ile şimdilik müdahale olayını bitirdik

golfaşkı dedi:

Evet hocam tungsten gri.

@makusla06
erkan hocamın aracındakide paslanmıştı. ama bu geçici bir pasmı (  tıpkı disklerimizde olduğu gibi) yoksa kalıcı bir pasmı onu bilmiyorum. neticede  ben egzos ucu işinden vazgeçtim.

orijinal bagaj havuzu orj paspas kadran selamlama ile şimdilik müdahale olayını bitirdik
En kısar sürede bende kadran selamlama ve coming leaving home özelliğine el atacağım.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@golfaşkı Akın Hocam egzost ucu krom kaplama, pas yapmıyor ama yağmurlu havalarda ıslanınca üzerinde pas damlaları oluşuyor sadece ki gördün zaten :) , yani aracı yıkadığınızda ve/veya kuruyken pastan emare yok kullandığım 8 ay boyunca, elbette takdir sizin ama görüntüye katkısı baya fazla oluyor.

erkanz dedi:
@golfaşkı Akın Hocam egzost ucu krom kaplama, pas yapmıyor ama yağmurlu havalarda ıslanınca üzerinde pas damlaları oluşuyor sadece ki gördün zaten :) , yani aracı yıkadığınızda ve/veya kuruyken pastan emare yok kullandığım 8 ay boyunca, elbette takdir sizin ama görüntüye katkısı baya fazla oluyor.
yok zaten kalıcı pasmı bilmiyorum dedim. tıpkı disklerimizdeki gibi.  eğer kalıcı değilse zaten sorun değil;)

@makusla06

Hocam hayırlı ugurlu olsun, kazasiz belasiz guzel gunlerde kullanin insaallah

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hayırlı olsun güzel günlerde kullanın hocam

Masallah hayirli olsun zbammmm :) )

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt