İŞ TAVSİYESİ

Konu dışı olabılır ama kendı işimi yapmak istiyorum onerileriniz ne olur

Şimdiden tşk ederim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mesleğiniz neyse onu yapın ;)   maceraya atılmayın bilmediğiniz işte ;)

ugurgoncu_02 dedi:

Şimdiden tşk ederim

Bence en iyi iş bildiğiniz iştir.  :'(

ugurgoncu_02 dedi:

Şimdiden tşk ederim

mesleğim değil ama hayalim; iş kurabilecek durumda olsam direk restoran açardım  &:

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ugurgoncu_02

Hocam siz alternatif söyleyeceksiniz ya da bir bütçe aralığı belirleyeceksiniz ki, fikir beyan edebilelim

Ticaret cok genis bir alan,

Mağaza, restoran, büfe, pastane, yedek parçaçı, benzin istasyonu, oto yıkama, matbaacı, ithalat, ihracat uzar da gider dünya kadar seçenek var,hepsi de ticaret :)

Hocam bu sorunun ucu çok açık. Bütçe nedir anladığınız bir dal var mı? Hobileriniz nelerdir ? Bunun gibi detaylar belirtmeniz lazım.

@ugurgoncu_02

Cevabım aradığınız cevap olmayabilir ama ışık gördüğünüz,enerjinizi aktarabileceğinizi hissettiğiniz, ben bunu başarırım dediğiniz,içinizi kıpırdatan işe yakın olunuz...Bu mesleğinizle alakasız olabilir fakat risk olmazsa kahraman olamazsınız,sağlığınız ve sevdikleriniz sizinle ise zaten güç sizdedir korkmayın... :'(

Daha detayli bilgi verirseniz oneriler daha rahat yapilacaktir. Butce, sehir, ilgi alanlari ya da yapmak istediginiz is alani gibi...

Herkese ayrı ayrı tsk edıyorum sehir adıyaman meslek muhasebe butce işin güzellğine gore degişir ek iş gibi birşey istiyorum

Geri
Üst Alt