Herkese selamlar

berkan1

Yeni Üye
İsim
Berkan
Herkese merhaba, passat 2020 model elegance sahibi olacagim 1 aya kadar. Vw kullanicisi olarak araniza katilmak istedim genel konulara sohbetlere ortak olabilmek icin. Istanbul Pendik

ilk konum cam filmi ile ilgili yardimci olabilirseniz cok mutlu olurum. Konuyu ilgili kisimda actim.  
herkese sevgiler, saygilar. 

Hoş geldiniz

Hayırlı olsun hocam

Teslim alinca size kötü haberim var maalesef

Hayırlı olsun güle güle kazasız belasız sürüşler olsun..

@HONEYHocam siz de hemen insanın yüreğine indiriyorsunuz, yani forumumuzda 5 arkadaşımızın da 2020 sıfır passat alıp motor + şanzıman indirdiğini neden belli ediyorsunuz ki?  :D

@berkan1 Hocam hoş geldiniz, üstteki mesajımı dikkate almayın, latife ettim. HONEY arkadaşın olayı tamamen duygusal, baklava alacaklar listesi tutuyor. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: SCC
Hoş geldiniz

Hayırlı olsun hocam

Teslim alinca size kötü haberim var maalesef
🤣🤣🤣 Avını pusuda bekleyen çıta gibisiniz hocam, bu arada geçmiş olsun @berkan1 hocam. 

Ayrıca hoşgeldiniz, aracınız hayırlı olsun. Pendikte yakın olanlar ziyaretinize gelecektir. 😁

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: SCC
Tekrardan selamlar herkese, o kadar sorunlu mu gercekten. Daha parasini odemedim vazgecebilirim ciddiyseniz :)

@berkan1 aramıza hoşgeldiniz hocam, ayrıca aracınız şimdiden hayırlı olsun, llumar cam filmleri tavsiye ederim 

@berkan1 yok hocam her araçta problem çıkıyor diye birşey yok, çevremde iki tane yeni kasa passat araç var, şuanda her hangi bir problemleri yok. İçiniz rahat olsun. 

Selamlar, soyle bir konu actim fikirleriniz nelerdir acaba : 

Geri
Üst Alt