Golf’e Seat leon fr yayi takmak

@Redgti senin koruma baya güçlü hocam. :D ö tarafın rengi biraz soluk gibi durmuş sanırım resimlerden. bu arada çamurlukların gölgesi lastiğe vurmuş, net görünmüyor. net bir şekilde çekseniz fikrimizi tazelemiş olursun.

@Culture33  hocam bu fotoğraf telefondan mıdır ışıktan mıdır bilmiyorum  gerçekten çok değişik çıkmış sizin için yarın detaylı çekip yüklerim. 

@Redgti ışık açısından kaynaklanabilir.

teşekkür ediyorum, form için çek hocam ;)  

@Culture33  

Forum için çektim zaten konum vardı gti dönüşüm proje red diye oraya atmıştım galiba   :D

@Culture33  sizin aracınız 1.2 ise 03 kodlu yayı alın derim ben biraz aceleye getirdim araştıramadım bilseydim 03 kodluyu alırdım o daha orantılı oturuyor

@Redgti Benim araç 1.4 dsg hocam, sizin araç kaç motor du?  

@Culture33 

1.2 dsg hocam 1.4 ler hakkında bilgim yok malesef. Ama iyi araştırıp aracına uygun olanı al bence acele etme  @metinkar daha tecrübeli bu konularda yardım alabilirsin

@Redgti hiç mi hiç acele etmiyorum ama 1.2 de bu şekilde düştüyse 1.4 de daha fazla düşecektir diye düşünüyorum, malum ağırlıklar farklı.

peki şimdi eibach mı fr yay mı? 16" dover  1.4 tsi dsg için

Moderatör tarafında düzenlendi:
Konunun üzerinden çok zaman geçmiş ancak, 2019 1.0 tsi manuel aracım için bu fr yaylarını alıp kullansam problem olur mu? Aracımda 225-45-17 jant-lastik kombinasyonu var.

Geri
Üst Alt