Acil fren sistemi ve manevra freni

@kralmali Bu modül bileşen koruma ile korunmuyor diye hatırlıyorum, vcds ile de yapılabilir. Ben Odis'le yaptım ama bileşen koruma olmadığı için fark etmez.

@kralmali Bu modül bileşen koruma ile korunmuyor diye hatırlıyorum, vcds ile de yapılabilir. Ben Odis'le yaptım ama bileşen koruma olmadığı için fark etmez.

basitmiş hocam takması peki değer parça nereye takılıyor bu abs tekerlek hız sensörü

Moderatör tarafında düzenlendi:
Takip...

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Park ve manevra icin bunlar gerekiyor

Daha doğru bilgiyi cemk ustad verebilir kendisi yapmisti

Sepette tutuyorum markette kasaya gelince bazi ürünleri bırakırız ya aynı şekilde tutuyorum sepette

12cf95d30eb1d7c9eaa32ffb10ebf682.jpg
Bu parcalar geldi elimde modul olarak ilerde pla 3 için de hazırlık olsun diye Pla 3 olan modul ile aldim

Aracim 2014 comfortline orjinal ön ve arka park sensörü var

Eğer aracim desteklemez ise satacagim parcalari

Bu parcalar geldi elimde modul olarak ilerde pla 3 için de hazırlık olsun diye Pla 3 olan modul ile aldim

Aracim 2014 comfortline orjinal ön ve arka park sensörü var

Eğer aracim desteklemez ise satacagim parcalari
bende manevra park fireni için sonu 294E ile biten PLA plmayan modülden aldım abi

sensör araç 2017 olduğu için değişmeye gerek yok sanırım.

gelince bir deneyecem :)  

Hd34995ef731345cb99ce615a1904c3aay.jpg

bende manevra park fireni için sonu 294E ile biten PLA plmayan modülden aldım abi
sensör araç 2017 olduğu için değişmeye gerek yok sanırım.
gelince bir deneyecem [emoji4] 
/monthly_2020_08/Hd34995ef731345cb99ce615a1904c3aay.thumb.jpg.be30272d97b0d02f475ce8f8b7d98ee9.jpg
Sanki bu benim arac üzerindeki gibi kod E ile bitiyordu

Bu benim arac uzerindekinden mi@zulalyol

Sanki bu benim arac üzerindeki gibi kod E ile bitiyordu

Bu benim arac uzerindekinden mi@zulalyol
yok abi araştırdım 2018 model üstündeki ww araçları ile gelmeye başlamış sonu C ile bitenden bulamadım.

satıcı bu daha üst versiyon falan diyince araştırıp aldım bakalım destekleyecek mi  :)  

Adsız.png

Arkadaşlar elimde çinden aldığım 2 adet abs sensoru var. Benim arac desteklediği icin isime yaramadilar. Dileyene cinli sitenin bi tık altı fiyata verebilirim. Aklınızda olsun. Takmasi da cok basit araci lifte alip alttan kolayca takiliyor.

Arkadaşlar elimde çinden aldığım 2 adet abs sensoru var. Benim arac desteklediği icin isime yaramadilar. Dileyene cinli sitenin bi tık altı fiyata verebilirim. Aklınızda olsun. Takmasi da cok basit araci lifte alip alttan kolayca takiliyor.
Sıkıntı çıkarsa, çalışmama desteklememe vs gibi, iade alır mısınız?

hocam senin araç kaç model ? 

sanırım manevra park freni için düşünüyorsun 2017 ve üstü destekliyor diye biliyorum 

benim 2017 şaseden sorgulattım  destekliyor dendi

asdasdasdsads.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

Alirim hocam, urunu bozmadiginiz kirmadiginiz surece alırım. 

Geri
Üst Alt