Yeni Bir Golf Sahibi

@kaskej Dsg  ilk dönemde tamiri masraflı ve zordu servisler genelde  aksiyon yazılımı atarlardı ben pasat'a 2 kere servise götürdüğümde  dsg  sesidi titremesidir  bunları anlattığımda  yazılım atalı düzelir yanıtını aldım düzelmedi.  

Sevindirici haber şu artık eskisine göre düşük maliyetlerle  tamirini yapıp garanti veren tamirciler var sanayide.  Aracınız 110 binde kavraması değişmiştir büyük iktimal  7 ileri kuru tipler 80 / 100 bin arası balata bitiriyor  kullanımla bu aralık değişir ama ortalaması bu km ler.  Mekatronik de daha az arıza görülmesinin nedeni  mekanikten çok içine konulan 2 litrelik yağdan kaynaklı.  

Kafanıza takmayın söktürmeyinde  cm lik mm lik ayarlarla takılan  bir sistem  bozulunca 3/5bin verip yaptırırsınız  50/100 bin götürür.

Vereceği konforun parasal karşılığı yok çok iyi şanzıman  ben ZF  dışında bir şanzıman almam orası başka :)  

@BG2017 çok iyi olur. çok teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:
@kaskejhoşgeldiniz, aracınız hayırlı olsun. Golf ile ilgili her türlü mekanik-elektronik işlemi gözünüz kapalı necati usta'da yaptırabilirsiniz. Kendisi forumumuza da üyedir, dükkanı ostimde. Arama motoruna kaygusuz oto yazın çıkar. 

@Holigan çok sağolun. periyodik bakımlar için servise gitmeyi düşünüyordum. ancak buradaki insanların sıcaklığı ve karşılıksız yardımsıverliği sayesinde forumun  tavsiyelerini kesinlikle takip edeceğim. bayramda inşallah memleketim elazığda olacam. bayramdan sonra necati ustayı ziyaret edeceğim.

@Holigan hocam bu gun inshallah Necati ustaya ugrayacagim. araba "hata:sanzuman geri vites takılamıyor" hatası veriyor. 

Geri
Üst Alt