Halk arasında martı spoiler

Hocam hayırlı olsun güle güle kullanın ancak benim fikrim çok hoş durmuyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Mecalone aksesuar seviyorsunuz anlaşılan. Yandan fotoğraf var mıdır? Krom arttıkça dijon jant sade kalıyor diye düşünüyorum. Kromlu siyahlı jant sıradaki..

@Mecalone aksesuar seviyorsunuz anlaşılan. Yandan fotoğraf var mıdır? Krom arttıkça dijon jant sade kalıyor diye düşünüyorum. Kromlu siyahlı jant sıradaki..
Piano black difizör 

piano marşpiyel 

Bide ABT ön ek 

Jantlar siyah olcak zaten 😊

ama işte maddiyat 🙄

Fotoğraf bu şekilde var 

F0083DDC-B765-482A-9209-2AEBC226E6AA.jpeg

@Mecalone normalde yan camdaki rüzgarlıkları yakıştırmam. Kromlu olunca bir de alt çıtada krom olunca uyumlu olmuş.

@Mecalone normalde yan camdaki rüzgarlıkları yakıştırmam. Kromlu olunca bir de alt çıtada krom olunca uyumlu olmuş.
Aynen araştırdım önce rüzgarlıkları aldım sonra baktım çok sade oldu altına krom detayı alınca tamamladım o şekilde hoşuma gitti 

@Mecalone naçizane bir öneride bulunmak isterim, arka cam üstündeki beyaz spoileri de aynı renk film ile kaplatsaydınız çok daha güzel durabilirdi. Tabiki tamamen zevk işi :)
4 parça olan spoiler var ya üst kapak alt kapak ve yanlar şeklinde olan onlardan almayı düşünüyorum sadece alt kapağı kullanıp o stop lambasının ordaki beyazlık siyah olacak ama işte zamanla yapıcaz maddiyat önemli 🙄

5B05C26B-BC56-41F9-93D1-E845B820D59B.jpeg

Geri
Üst Alt