Golf 8 içerir

Şimdi ilanlara bakıyorum . Eski kasa midline plus bomboş araba 2020 model ikinci el manuel 230 bin .

205 bine , app connect, Işık görüş paket ve hız sabitleyici  opsiyonlarıyla ne kadar kalitesiz de dense yepyeni kasa yeni teknoloji golf 8 .

Hem de arada uçurum donanım farkı var midline plus a göre . Bu sartlar altında hangisi alınır ? 

2 sene sonra nasıl golf 6 zamanının en iyi araci olup sonradan yüzüne bakılmadıysa , golf 7 icin de öyle olacak .

benim için golf 8 bitmiştir. Elimdeki daha değerlendiğini düşünüyorum. İnsanlar psikolojik olarak fiyatları aşağıya çekse de golf 7.5 hala favori. Golf 8 fiyatına kesinlikle yeni A3 alırım. 
Malesef size katilmiyorum, piyasadan gördügüm kadariyla:

Golf 7.5 fiyatlari tepetaklak gitti, özellile manueller 50 bin lira birden düstü

Bence suan 7.5 icin firsat, 1.0 highline arabalar 230-240 binlere alinabilinir, ama kimse almiyor cünkü crossland elegance+teknoloji pkt-2008 skypack-308 allure sport vb sifir km arabalar almak varken kim? niye? ayni paraya golf alsin, "hastasi haric". 4 ay önce 1.0 comfortu 261 bine sattim, buradan 7.5 piyasasini yorumlayin nerelere gelmis

R-line haric begenmesemde yeni kasalar herzaman eskilerin piyasasini öldürür*

*Temiz Dizeller haric, malum artik dizel yok, bizim millette mazot sever.

Malesef size katilmiyorum, piyasadan gördügüm kadariyla:

Golf 7.5 fiyatlari tepetaklak gitti, özellile manueller 50 bin lira birden düstü

Bence suan 7.5 icin firsat, 1.0 highline arabalar 230-240 binlere alinabilinir, ama kimse almiyor cünkü crossland elegance+teknoloji pkt-2008 skypack-308 allure sport vb sifir km arabalar almak varken kim? niye? ayni paraya golf alsin, "hastasi haric". 4 ay önce 1.0 comfortu 261 bine sattim, buradan 7.5 piyasasini yorumlayin nerelere gelmis

R-line haric begenmesemde yeni kasalar herzaman eskilerin piyasasini öldürür*

*Temiz Dizeller haric, malum artik dizel yok, bizim millette mazot sever.
Dizeller dahil düştü hepsi.Yeni kasa gelmeden inişe geçmişti zaten.Nereye kadar düşecek merak ediyorum.

Ama bahsettiğiniz b sınıfı 2008  ve crossland ,308 bunların sıfırını daha önce Golf'e binmiş kişi almaz hocam.

Aradığını asla bulamaz o arabalarda.

Moderatör tarafında düzenlendi:
404 bine almis, sacmalik... 430 bine passat r-line alan vardi

Ekran Resmi 2021-03-19 13.31.26.png

Vergi düzenlemesi araba fiyatlarını dengesizleştirdi. Yuzde 50lik dilimde olanlar hesaplı kalırken yuzde 80i geçenlerin fiyatı uçtu. En kötüsü alınırken yüzde80lik dilimde olan araçların yüzde 50lik dilime inmesi oldu.

Qashqai 1.3 otomatik baz paket yüzde 50lik dilime düşüp diger donanımları da makul fiyata indirince satış rekoru kırarak 3008den liderliği geri aldı. 

Baz paket bir golf ile passat arasında 150binlik bir fark olmaması gerektiği gibi bircok modelde  fiyatlandırma saçmalığı var 

@krym valla hocam bende size katılmıyorum benim ve bir çok insanın da bildiği gibi pejo araba değil çok tutulan marka olarak kendini ispatlamış otomobillerin ikinci el fiyatlarına tabiki dandik(kronik sorunlu) sıfır otomobil piyasada bolca olacak. 

pejo o kadar çok yeni kasa arabayı aynı anda çıkardı ki bunların bir çoğunun ileride ne gibi kronik sorunlarla karşılaşabileceğini kimse şuan bilmiyor. Bayram şekeri gibi alıyorlar.

Ayrıca golf 8 in fiyatları düşmezse golf 7 ve 7.5 ların fiyatları kolay kolay düşmez. Değer konusunda tabiki biri 400 bin diğeri(eskisi) 300 bin aynı değerde değiller ama düşeceğeni de ben zannetmiyorum.

golf 7.5 1.0tsi hig. araçları dediğiniz fiyata anca ya taklalı yada bir çok donanımı eksik bulursunuz. tabi ki bulunur ama alınır mı düzgün olurmu sunrooflu olurmu  otomatik olurmu sanmıyorum. sarı sitede bir inceleyin isterseniz.

@tuncer_2632 golf 7.5 1.0 highline +cam tavan +app connect +dsg 18000 km de adam aylardır 255 e satamadı . 245 versen verecek. Araç ilk sahibinden hatasız bu arada :)  ben 230 da vermem bu faiz oranların da o ayrı.

İlk Sahibinden 2018 Golf Highline-CamTavan-FullLed-ServisBakımlı

@chemdemir hocam bahsettiğiniz arac 1 martta ilana kondu son bir haftalığına da 255 e düştü. karter ver karter koruması serviste değişti. 3750 tl de hasar kaydı var. Ancak sizin dediğiniz gibi aylarca ilanda durduğu yok. Fiyatta son 1 haftalık. O araçla ilgileniyor zaten bir arkadaşım ama içine sinmiyor. Ayrıca adam 255 ten aşağıda düşmüyor. 240 bin tl ye de sarı vardı İzmirde bulmuştuk onda da sunroof yoktu. Varsa 240 dolu 7.5 alalım hocalarım hem de hemen alıcaz. Arıyoruz çünki... yaklaşık 4 ay önce bizde 270 bin tl ye 1.0tsi golf 7.5 sattık bizim temiz diyebileceğimiz içimize gerçekten sinecek bir arabaydı bakın size şuanki ilanını atıyorum. 240 a bunu almak istiyorum  :p  Bu aracı biz sattık. yaklaşık 4-5 ay önce

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-garage-2018-golf-1.0-tsi-keylessgo-hayalet-sunroof-cift-j-led-878005649/detay

@tuncer_2632 aracin sahibi forumdan arkadasimiz, kasim ayindan bu yana satilik, kendisi fiyati düsürmez cünkü araba sifir gibi-tertemiz ve en önemlisi efsane rengi var, daha 17 bin kmde, ama benzer arabayi 30-40 bin kmlerde 240 bine almak mümkün

diger ilandaki araba ise sizin arkadasin sattigi araba, cok gezdi istanbul-bursa arasi, kimse almiyor.

Herkes golflere bizim verdigimiz kadar deger vermiyor, kaliteyi ön planda tutmuyor, sifir km crossland elegance -skoda kamiq-corolla yerine 2.el golf almayi aklinin ucundan gecirmiyor, golf piyasasi suan ölü, 2.el piyasasida ölü.

Galericilerle son zamanlarda cok muhattap oldum, size özetle sunu söyliyeyim, adam 2 aydir 1 tane araba satamamis ama umurunda degil, 5 bin lira düsmüyor satis fiyatindan, cünkü banka hesaplari girtlak dolusu, nereye kadar? cip krizi uzarsa bunlar gene kazanir

Bir çok kişi parasını  altına ,dolara yatırdı ihtiyacı yoksa şuan zararına bozdurup da ev yada araba almaz . Sıfır alanlar da ya düşük faizli kampanyalardan yararlanarak yada fiyatı yüzde 50lik dilime düşen  araçlara yöneliyor. Galericiler yada al satçılar geçen sene vurgunu vurdu bu sene hiç araba satmasa ne olur

Geri
Üst Alt