Bu Dikiz aynası rutuş olur mu?

golfcu91

Üye
İsim
burhan
selamun aleyküm forum ailesi dikiz aynasın sürttüm ama plastik kısım eridi resmen resmini çektim bu onarilir mi? 

IMG_20200706_172534.jpg

aleyküm selam hocam ne astar kalmış ne de plastik. buna rötuş yaparsanız sadece renk olarak sorunu çözersiniz, pürüzsüzlük vs. sağlanamaz. iyi bir görüntü için macun ve boya şart.

golfte ayna kapakları zaten çıkıyordu diye hatırlıyorum. çıkarıp verin boyacıya mis gibi yapsın :)

ben olsam batman denilen piano black kapak takardım

@Kysr038 benim de tampona dokundular, konu açmıştım hatta, yaptırma dediler, iyi ki yaptırmadım. Çünkü dediğiniz gibi oluyor, bugün bile 2 tırnak hatamız oldu.

ben olsam batman denilen piano black kapak takardım
Aman hocam bu dediginiz moda olmasında Golf7 de ? (3-5 kiside göze batmaz trafikte ama)

Yoksa bu isler kanser gibidir tüm arabaya yayılırsa ...scirocco gibi karizma yerelere düser isin sonunda bu mk7 de....

Honda civic ?? 

@krym arada bir altını çiziyor ?

Yazık aslında ?

Böyle bir markanın böyle bir modelinde  takılan aksesuarla böylemi çizdirilir ruhiyat görünüm....ve trafikte bir genelleme olarak görmeye başladım

Elleriniz titremeden rütuş yapabiliseniz düzelebilir gibi.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aman hocam bu dediginiz moda olmasında Golf7 de ? (3-5 kiside göze batmaz trafikte ama)

Yoksa bu isler kanser gibidir tüm arabaya yayılırsa ...scirocco gibi karizma yerelere düser isin sonunda bu mk7 de....

Honda civic ?? 

@krym arada bir altını çiziyor ?

Yazık aslında ?

Böyle bir markanın böyle bir modelinde  takılan aksesuarla böylemi çizdirilir ruhiyat görünüm....ve trafikte bir genelleme olarak görmeye başladım
aman aman!!! sakin

bu arada sorunsuz diye bilinen honda'yi biraz arastiriyorum, özellikle crv'yi, hicte öyle sorunsuz bir araba degil, özellikle tubo hortumu ve yaga benzin karismasi, 1000'de 1lt yag yakmasi, camtavan catlamasi.........dsg sorununa kurban olurum

@golfcu91 benim tampon bu şekildeydi servise bakıma gittiğimde rütuş yapalım mı dediler bende tamam dedim.
Sizin aynanın fotodan pek birşey yok gibi geldi bana.
02843e75c4510d031bb3e54cef931849.jpg
058d851d93b0a5751e83bb3eb0f65a63.jpg

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@slck yok üstad resimde tam çıkmamış benim hasar resmen derin Bi oyuk oluştu içini doldurmadan olacak iş değil :)

Rötüş ile uğraşmayın verin boyacı ustasına size sıfır gibi versin geri. 

Geri
Üst Alt