Jump to content

Mecalone

Golf 7,5 f1 kulakçık

Recommended Posts

Herkese hayırlı günler,

F1 kulakçık almayı düşünüyorum alıp pişman olan var mı ya da alma şu sebepten dolayı iyi değil diyen var mı? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Mecalone Ben 7 ye aldım ali exp.den sözde uyumlu diye. Taktım sinyal ve silecek kollarına çarptı çıkardım attım sonra

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
50 dakika önce, GkM_2015 yazdı:

Elimde var dusunurseniz

Hangi renk var 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, onurmat yazdı:

@Mecalone Ben 7 ye aldım ali exp.den sözde uyumlu diye. Taktım sinyal ve silecek kollarına çarptı çıkardım attım sonra

Golf 7,5 aracıma alcam bende 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim araçta fabrikasyon vardı, sorar mısınız bana şimdiye kadar hiç kullandın mı? Hayır. Aksine bazen parmağımın çarpıp vites düşürmesine bile sebep oldu. Süs niyetine takacaksanız o ayrı ama fonksiyonel olarak kullanmak istiyorsanız pek tavsiye etmem. Şahsi görüşüm bu tabii ki. Benim araçta olmasaydı aramazdım neden yok diye. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
8 saat önce, Recep Gül yazdı:

Benim araçta fabrikasyon vardı, sorar mısınız bana şimdiye kadar hiç kullandın mı? Hayır. Aksine bazen parmağımın çarpıp vites düşürmesine bile sebep oldu. Süs niyetine takacaksanız o ayrı ama fonksiyonel olarak kullanmak istiyorsanız pek tavsiye etmem. Şahsi görüşüm bu tabii ki. Benim araçta olmasaydı aramazdım neden yok diye. 

Sadece görüntü amaçlı çünkü manuel pek kullanmıyorum zaten 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

50 tl den vereyim hocam duruyor bosta. İlk alindiginda sinyallere deyiyor diye traslama islemi yapilmasi gerekiyordu. Bu islemi yaptim ben kollara deymez. Cift tarafli bantla takabilirsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...