Golf 6 Trendline Aracıma Jant Ve Lastik Önerisi

Mk6 highline jantı 

@Temelreis hocam oncelikle foruma hos geldiniz.

Golf 7den once ben de kisa bir sure golf 6 kullandim. Bende replika polo gti janti vardi ama satmayacak olsam golf 6 highline janti alir keyfime bakardim. Sahsen cok yakistigini dusunuyorum. 

17 jant saniyorum ki bahsettiginiz tum kriterleri karsilar. 

Vag grubu c ve d segment araclarin hemen hemen hepsinin janti olcu olarak size uyar. 

Yerinizde olsam orjinal ikinci el vw seat skoda jantlarina bakip oyle karar verirdim.

Mumkunse orjinal her zaman daha iyidir.

Replika almak isterseniz de alacaginiz urunun tse belgesi olmasina dikkat edin ve bilinen bi markadan almaya calisin derim. 
Şu janttan mı bahsediyorsunuz ? 1 takım buldum cevabınıza göre alacağım. Orjinal dedi adam ama nasıl anlayacağım bilemiyorum =) @frknyldrm @slck @forzaGilles

Screenshot_20200701-112715_letgo.jpg

Screenshot_20200701-112705_letgo.jpg

Screenshot_20200701-112659_letgo.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tamam teşekkür ederim üstadım birbirlerine çok benziyorlar bunlar kafam karışıyor =/

Tamam teşekkür ederim üstadım birbirlerine çok benziyorlar bunlar kafam karışıyor =/
Hocam önemli olan beğenmeniz, highline jantı ile aynı mı dediğiniz için değil dedim ama orijinalse ve beğendiyseniz neden olmasın?

Bütcenizi bilmiyorum ama jant degerleri uyarsa golf 7.5 comfortline jantıda güzel olur

@Sel valla üstad orjinal ve uygunlara bakıyorum hep o da aklımda bulunsun.

Golf 6 ya golf6 highline jantı bulursanız çok yakışır.Başka jant ve replikalara hiç bulaşmayın.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@frknyldrm  Valla sizin attığınız temizliğinden mi bilemedim daha güzel gözüküyor. Benim bulduğum düz sizin attığınız ise bombeli gibi daha hoş gözüküyor.

Acele etmeyin @Temelreis hocam, illa ki içinize sinecek bir şey bulursunuz. Çevrenizdeki Golf 6'lara dikkat edin. Highline denk gelirsiniz illa ki.

Veya başka jant takan varsa ne takmışlar bakın, hoşunuza gidecek başka bir model de çıkabilir. 

Geri
Üst Alt