Jump to content

Temelreis

Üye
 • İçerik sayısı

  33
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

17

Temelreis Hakkında

 • Derece
  Yeni üye

Bilgiler

 • İsim
  Sefa
 • Yaşadığım Yer
  Erzurum

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Herkese merhabalar değerli dostlar ; aracımda zenec z e 2015 marka ekran mevcut ancak geri görüş kameram yok. Geri görüş kamerası olarak önerebileceğiniz marka model vs var mı ? Şu hususlara dikkat et dediğiniz bir husus var mıdır ? Değerli yorumlarınız içim şimdiden teşekkürler.
 2. Furkan hocam her iki tarafa da hayırlı olsun.
 3. Temelreis

  Benzin Depom Delinmiş

  Geçmiş olsun. Allah beterinden korusun.
 4. Konu amacını aşarak farklı yerlere geldi. Ancak @Savatage hocamın piyasa belirleme çabasını da anlamış değilim. 'Alıcı keder yaptı' nedir ? Hocam siz jant üzerine bilirkişilik mi yapıyorsunuz da haberimiz yok ? Piyasasını bilmek isteyen alıcı veya satıcı forumda bitmiş bir sürü konu var onlara bakar yetmezse özel mesajla bilgili ve ilgili gördüğü kişilere sorar. Siz 3.000 TL piyasa belirlediniz diye insanlar o değer altına veya üstüne satıp / alamaz mı ? Ayrıca cümlelerin sonuna ünlem , uzatmalı noktalar vs koymanızın manası nedir ? Lütfen gereksiz yorumlardan kaçınalım. Tekrar söylüyorum bitmiş ilan satılmış mallar üzerinden spekülasyon yapmaya gerek yok. Ha çok piyasa belirlemek istiyorsanız açarsınız bir konu oraya istediğiniz fiyatı yazarsınız jantlar hakkında itibar eden okur, fiyatını ona göre belirleyebilir. Herkese iyi forumlar.
 5. İşi uzatmaya luzüm yok. İşin sonu dönüp dolaşıp nasibe geliyor. Ayrıca 16" jantlarda orjinal olarak hitalar çok şık geliyor gözüme. Rabbim alan herkese güle güle kullanmayı nasip etsin.
 6. @Savatage Mal sahibi istediği fiyatı yazar. Alıcının işine gelirse alır gelmezse almaz. Aynı ürünü benden daha ucuza alan da vardır daha pahalıya alanda. 2.250 yazılı dururken ne zamandır neden satılmadı ? Benim bahsettiğim husus biten bir olayı yorumlayarak alıcı veya satıcının canının sıkılabilmesi ihtimali olduğu için gereksiz buluyorum. Her iki tarafa da hayırlı olsun demek varken alan razı satan razı sonuçta. Allah herkesin gönlüne göre versin. Şahsi fikrim gereksiz yorumlara girmeye gerek yok satılan ürün üzerinden.
 7. @Savatage Valla hocam kimse kimseye zorla mal vs satmıyor veya zorla mal satın almıyor. Bence bitmiş pazarlık, satılmış ürünler hakkında yorum yapılırken alıcı veya satıcının içine kurt düşürecek, aklında soru işareti bırakacak yorumlardan kaçınılması gerekir ki satılmış bitmiş bir olay. Yapılabilecek tek yorum 2 tarafa da hayırlı olsunu aşmamalı bence. Ucuza satmışsın veya pahalıya almışsın gibi yorumlar yapılması o saatten sonra fayda getirmeyeceği için iyi niyetle bakamıyorum ben.
 8. Hocam yorumunuzu tam anlayamadım ama açabilirmisiniz ?
 9. Güzel alışveriş için teşekkürler kardeşim.
 10. Temelreis

  Ben Kimim? / Tanışma Konusu

  @Ender Teşekkür ederim hocam. Hoşbuldum.
 11. Temelreis

  Far Temizliği Hakkında

  Farları bugün temizletmek nasip oldu. Şimdilik çok memnunum. İlk önce zımpara yapıldı daha sonra klorofor karışımı uygulandı. En az 3 4 sene götürür dedi inşallah öyle olur. Yaptıracak arkadaşlara fikir olması açısından eski - yeni resimleri ekliyorum. Herkese iyi forumlar.
 12. Temelreis

  Jant Bilgi

  Cevaplarınız için teşekkür ederim.
 13. Temelreis

  Jant Bilgi

  Bu jantlar orjinal wv jantı olarak üretiliyor mu ? Üretiliyorsa orjinal inç ölçüsü nedir ? Bir ilanda orjinal jetta highline jantı yazıyor ancak bilgim olmadığı için sorayım dedim. Şimdiden teşekkürler.
 14. Temelreis

  Ben Kimim? / Tanışma Konusu

  Teşekkürler hoş buldum. Teşekkür ederim, sağolun.
×
×
 • Yeni Oluştur...