Golf 7 Ön amblem / Logo

Haklısınız, doğrudur parça sizin sonuçta. İstediginizi biçersiniz fiyat olarak ama para da bende bende istediğimi alırım gayet düz mantık. 
Zaten benim aracım 7 sizinki 7.5 imiş bildiğim kadarı ile boyutları da tutmuyor. 
Selam hocam

Benim golf 7 logo kamera taktigim icin boşa cikti

Temiz sorunsuz 100 tl verebilirim düşünürseniz

@HONEY merhaba Bülent hocam yarın bi deneme yapacagım ona göre şekillenir büyük ihtimal ile yarın dönüş gerçekleştireyim size.

@HONEY Hocam arka kısım için çözümü buldum, elimdekini temizlemeyi (İsopropil alkol + dış fırçası) basardım. Teklifiniz için çok teşekkür ederim. 🙏

[mention=11839]HONEY[/mention] Hocam arka kısım için çözümü buldum, elimdekini temizlemeyi (İsopropil alkol + dış fırçası) basardım. Teklifiniz için çok teşekkür ederim. [emoji120]
Ne guzel mutlu son

Elimde fabrikasyon olarak mevcut hocam, özelden iletişime geçebiliriz

@Furkan2727 Ön logoyu sipariş etmiştim hocam bugün geliyor arka logo da sanırım bulmam zor olacak o yüzden o kısım o şekliyle kalsın. 

@Franquaz bayağı uygun, hem de yan sanayi beklerken bildiğiniz oem gibi birsey geldi bayağı iyi durumda yanı sadece 55 e aldım :D  

Arkadaslar ihtiyacimi hallettim.. Sizlere tavsiyem aliexpress ten temin etmeniz.. Sikinti yasamazsiniz.

tornavida ya da trim aparati ile sokmeye calismayin zarar verirsiniz.. En temizi bankamatik karti.. Mumkunse kagit yuzeye sahip olanlardan isbankasi Logoya alt kisimdan karti gecirerek sokmeye baslayin bosluk o kisimda 2013-16 kasalarda..

A7BB26B5-E547-4900-812F-81CE42FD2E1E.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt