Jump to content

İlginç sarı site ilanları

Recommended Posts

Sarı site ilanlarının abukluğuna takılmamak icin arada bir GERCEK bayiden alınmış fiyatları takip etmekte büyük fayda var(siz alamasanızda ?) 

Mesela hafta ici yazdım 

Leon ekselans 214 (sunroof yok) 1.5 tsi dsg

Şimdi vw listede sunrofsuz 310 bin olarak gözüken high 1.5 tsi dsg golfün listesine bakıp

Elinizdeki 2017 ? 2018 ? 2019 ? High golfe don biçmenin alemi var mı ? (Sarı siteciler biciyor? (Bayide olmayan aracın listesine bakarak biçsinler devammm!!)

Reelde bayiden Ekselans leonu 214 e anahtar sallayan biri

Bayide olması durumunda 

Sıfır High golfe 265 den fazla vermez

Haa ötv si bir üst dilimde 265 maalesef vergi den dolayı 285 e çıkıyor ? 

Alsammı diyene ?

Cebinden çıkan paranın devlete / bayiye/yerel belediyelere/yardım vakıflarına gitmesi enayilikte hafifletici sebebe giriyorsa buyursun %200 ötv versin

Sarı siteciler buyursun 2019 /2020 high golflerine 290-300-310 yazsın 

Leon 214 iken

Golf 265 tir 

265 ten sonraki her fiyat ibreyi leona kaydırır...

Hadi sunrooflusunu 275 e bırakıyorlar? 

Yine golfü al git ama 

310 liste ? + 10+15 sunroof la 325 listeli araç anca sarı siteye halay çektirir

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 4 weeks later...

• İleti 154
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

2018 VW Golf Opsiyon fiyat listesi Yorumsuz  

Bir insan niye ic dis stoplari boyle yapar ki   Birde usenmemis far cercevesi yapistirmis ahaha 

Arabanın üstünde dansöz oynattık Kadına diyemedik topuklu giyme O yüzden tavan boyalı 

Konudaki görseller

• 2 weeks later...
  • Kurucu Yönetici
5 dakika önce, krym yazdı:

Buda bana denk geldi bugün, küfür edeyim mi bilemedim

Bu tarz dolandiricilik tuzagina düsen var mi bu devirde?

Ekran Resmi 2020-10-02 19.51.02.png

Hocam sen ben düşmeyiz de belli yaş üstü ve tecrübesi olmayanları böyle böyle kandırıyorlar malesef. Yıllardır herkese göndererek elbette oltaya takılıyor bazıları. Hem vergi kaçırma hem de böylelerine çözüm olması için sarı sitede tc kimlik ile üyelik şart bence.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sarı site galericilerin bireysel isimler üzerinden dolandırıcılık yapmasına çanak tutmaya başlamış.Önceden kişinin adına tıkladığımızda diğer ilanlarına bakıp ne halt olduğunu az çok çözebiliyorduk ama şimdi bu seçenek kalkmış sadece ticari hesaplara konmuş.Mobil hesapta öyle görüyorum en azından

...

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Culture33 zannetmiyorum. Galericilerin satarken taktıkları gözlükten takman lazım R line olduğunu görmen için. 

Aynı aracı alırken taktıkları gözlükle bakarak görsen yine resimdeki aracı göremezsin. Her tarafı çizik, kırık dökük , boşline bir araç görürsün ve 200 bile vermezsin😁

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Salih Sayın Aynen katılıyorum, bi gün araç ararken galerilere uğramama rağmen bir bakayım dedim ve gittim. gram boya yok dediği araçta, yandan baktığımda inceden zımpara izleri kalmış kapıyı gördüm, bu dedim, lokal boya dedi kapı içlerine ve menteşelerine baktığımda menteşeleriyle oynandığından değişmiş olduğu gözüme çarptı. e bu kapı değişmiş dediğimde de abi sonuçta orijinal kapısı ne sıkıntı olur ki dedi, güldüm ve gittim.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Kurucu Yönetici

Sadece beyaz değil kırmızı renkleri bile varmış. :) Şu rezalet durum 1 yıldan fazla süredir olmasına rağmen yetkililerin ses çıkartmaması çok üzücü. 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-fazla-sayida-sifir-km-yeni-yuz-2020-otomatik-pololar-869170606/detay

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, AhmetCakmak yazdı:

Galerilere/al satçılara en çok araç satışı yapan VW oldu gibi gözüküyor.

Yetkililer bayiler boşken sıfır arac yokken...

pandemi yüzünden fabrikalar çalışmadı ve ithalat Durdugu sürede 

Dövize kura bakmadılar....

Ve otv güncellemesi yaptılar...

Olmayan araçları zamlandirdilar...

Al satıcılar zaten kazanıyordu 30 40 arac yok piyasa da alacaksan al edasi tok satici...

bir gecede 30 ağustos a denk geldi ne hikmetse  o da 60 70 e çıktı kar oranları...

Ne yapmaya calsiyor lar denemez artık herşey ortada yaşasın al satıcılar ve galerici dostlar...

Bizim maaşlara %3.5 zam geliyor sonuçta dolarla maaş almıyorum ama euro ile harcıyorum o ayrı....

Ne yazık ki durum çok içler acısı 

Tek bir kanun bitirirdi her turlu uckagidı...

Sıfır araba aliyorsan plaka takıyorsan 1 yıl satamazsin...

Bakın bakalım bu kadar değsik piyasa olur muydu 

Engelli araçlar nasıl 5 yıl satilamiyorsa...

Ama biz bize yettik fiyatları saçma sapan yükselttik eee biz biz öyle yaparsak %220 vergi gelmezse olmazdi 

Her millet hak ettiği gibi yönetilir...

tarihinde Mmt0634 tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
On 7.10.2020 at 11:07 AM, Hsmpsn yazdı:

R line mi görünüm??? 395 ?

ÇAĞDAŞ MOTORS'DAN VW GOLF DSG CAM TAVAN R LİNE GÖRÜNÜM İlan No: 868845013 https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-cagdas-motors-dan-vw-golf-dsg-cam-tavan-r-line-gorunum-868845013/detay

Sent from my iPhone using Tapatalk

Araçta bayiden çıkarken 43 bin opsiyon varmış:)hangi bayi burası acaba merak ettim bi sebring jant bi anahtarsız cam tavan ve renk opsiyon araçtaki gerisi zaten standart highline😊

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Araçta bayiden çıkarken 43 bin opsiyon varmış:)hangi bayi burası acaba merak ettim bi sebring jant bi anahtarsız cam tavan ve renk opsiyon araçtaki gerisi zaten standart highline

İlan başlığını ‘varsa ötesi onuda yaşarız’ diye değiştirirseniz ciddi müşteriyim yazdım bekliyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Araçta bayiden çıkarken 43 bin opsiyon varmış:)hangi bayi burası acaba merak ettim bi sebring jant bi anahtarsız cam tavan ve renk opsiyon araçtaki gerisi zaten standart highline

+10bin zaten 320 kadran hocam onu gözünden kaçırmışsın.
O bir arrlayn

Sent from my iPhone using Tapatalk
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
22 dakika önce, Culture33 yazdı:

@Negatiwe hocam biri 3 taksit diğeri peşin ;) (bu örnekleri benim verdiğim bazı kişiler direkt  araç bedelini TL'ye çeviriyordu) bizim insanlarımızı anlamakta güçlük çekiyorum.

Oradaki ergen vasıfsız Hans 1400 euro asgari ücretle iş hayatına başladı. İlk maaşı ile 4 adet eski model vw polo alarak kendini ödüllendirdi. 

Bizi burada Hüseyin usta 2200 TL asgari ücretle işe başladı. Eski model 60bin TLye vw polo alabilmek için 27 ay yemeden içmeden çalışması gerekiyor.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlan başlığına meslek bildirince ne gibi bir artısı oluyor merak ediyorum. Eczacıdan, kuyumcudan, doktordan, öğretmenden.

Bütün genellemeler yanlış diyerek örnek vermek istiyorum;

İş yerinde elektronik mühendisi bir müdür var, araç yer değişikliği için aracını kullanmak zorunda kaldım. Paspasların üstünde mandalina ve muz kabukları kapı gözlerinde yediği gofretin ambalajı. Adam pislik yuvası resmen : )

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
İlan başlığına meslek bildirince ne gibi bir artısı oluyor merak ediyorum. Eczacıdan, kuyumcudan, doktordan, öğretmenden.
Bütün genellemeler yanlış diyerek örnek vermek istiyorum;
İş yerinde elektronik mühendisi bir müdür var, araç yer değişikliği için aracını kullanmak zorunda kaldım. Paspasların üstünde mandalina ve muz kabukları kapı gözlerinde yediği gofretin ambalajı. Adam pislik yuvası resmen : )

Artisi benim ego sorunum var tok saticiyim diyor :)
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• İletiler

• @Akif Nalca %100 bu şekilde düşünüyorum ben de. DSG'nin ülkemizdeki durumu aynen böyle..
    • @Musaaksoy jant mı eğriymiş hocam yoksa balans mı düzgün değilmiş. sorununuzun çözülmesine sevindim iyi sürüşler 
    • Ürün Adı:  Golf 7,5 hız sabitleyicili ses komut ve view tuşlu direksiyon tuş takımı Detaylar:  2019 model 20binkmdeki aracımdan ACC takılması nedeniyle çıkarıldı hiçbir deformasyon, çizik vs. söz konusu değildir. Sıfırdan farksız. Orjinal üründür. Konum:  Kocaeli/ İzmit Fiyat:  700tl Fotoğraf:     Ürün Adı:  Golf 7,5 Orjinal Ön Logo Detaylar:  2019 model 20binkmdeki aracımdan ACC takılması nedeniyle çıkarıldı. Yakından bakınca çok az kılcal çizikler mevcut ancak hiçbir çarpma izi kırık çıkık büyük çizik vs. söz konusu değildir. Orjinal üründür. Konum:  Kocaeli/ İzmit Fiyat:  200tl Fotoğraf:     
    • @iamalegend Çok aşırı katılıyorum size....
    • Dsg/stronic sanzımana sahip araç sayısı ülkemizde belki de eat,zf cvt vs hepsinden cok daha fazladır. Milyondan fazla araçta bu şanzıman takılı. Dsg bir tork konvertörlü şanzıman kadar uzun ömürlü zaten olamaz. Ama tork konvertorlü sanzıman arıza yapmayacak diye bir kural yok manuel sanzımanın bile arıza çıkarma ihtimali var. Bozulmaz denilen Cvt ler bozuldugunda tamiri dahi yok komple degisim yapmak gerekiyor. Dsg ilk etapta gercekten çok satıldı ve sorunları da o sayıda çokca gündeme geldi. Her gecen zamanda güncelleye güncelleye belirli bir noktaya ulaştı. Özellikle mekatronik arızaları iyice azaldı. Sanırım en son güncellemede ikinci vitese gecme durumu biraz daha geciktirelerek kavrama ömrüne katkıda bulunuldu. Her ilde neredeyse servis dışında yüzlerce  dsg sanzıman  ellerinden gecmiş ustalar da var. Ama algıyı yıkmak kolay değil. Insanlar vag grubu araçları sevmesine ragmen sırf dsg korkusundan farklı markalara yöneliyor. Cevremde çokca sırf şanzımanı saglam diye golf alacakken civic alan 308 alan var. Doguş  çıksa dese ki arkadaş ben şanzımana servis bakımlı olmak kaydıyla 10 yıl 150bin km garanti veriyorum diye resmi açıklama yapsa satışları ve servis bakımlarını en az ikiye katlar
  • Yeni Oluştur...