Arka koltuk airbag

ZaGani

Katılımcı Üye

İsim
oguz
Arkadaslar merhaba, yeni bi golf aldim. Onceden de golf kullanicisiydim. Fakat bu aracta dikkatimi ceken birsey oldu. Arka koltuk kenarlari hem plastik degil hem de o bolgede airbag var. Aracim 2016 model golf 7. Resim de ekledim. Acaba artik yeni araclar boyle mi? Yoksa bu araca has bi ozellik mi var?

7CAF9C2F-AE5E-4952-AB6A-4DF7E0EC0E81.jpeg

@ZaGani 2015 tdi highline aracımda belirttiğiniz yerde sert plastik mevcut

???

Gözüken arka yan hava yastığı. Daha önce Türkiye'de hiç görmedim, benim aracımda da orası plastik kaplama.

Aracınızda perde hava yastıklarına ek olarak arka yan hava yastıkları da opsiyon olarak eklenmiş. 

Daha önce TR de hiç bu donanımda araç görmedim, sarı sitede de 10 a yakın full araçlara baktım ama hiç birisinde görmedim. 

Yetkili serviste Aracınızın şasi numarasından opsiyonları sorgulayabilirsiniz. 

(Abimde de 2015 1.4 125bg var, comfortline olmasına rağmen fabrikasdan acc ve  karartılmış cam opsiyonlarıyla aldı. TR de 100 comfortline dan sanırım 2-3 tanesi böyledir.) 

Aracınızda perde hava yastıklarına ek olarak arka yan hava yastıkları da opsiyon olarak eklenmiş. 

Daha önce TR de hiç bu donanımda araç görmedim, sarı sitede de 10 a yakın full araçlara baktım ama hiç birisinde görmedim. 

Yetkili serviste Aracınızın şasi numarasından opsiyonları sorgulayabilirsiniz. 

(Abimde de 2015 1.4 125bg var, comfortline olmasına rağmen fabrikasdan acc ve  karartılmış cam opsiyonlarıyla aldı. TR de 100 comfortline dan sanırım 2-3 tanesi böyledir.) 
Bu arada aracim comfort paket ekstra olarak bi zenon far, katlanir ayna,karartilmis camlar, front assist, geri gorus kamera, anahtarsiz giris calistirma, higline teyp ekstralari var 😃

Bu arada aracim comfort paket ekstra olarak bi zenon far, katlanir ayna,karartilmis camlar, front assist, geri gorus kamera, anahtarsiz giris calistirma, higline teyp ekstralari var 😃
O nasıl comfort yahu, sanki jantlar sırf 16 ebat olsun diye comfortline alıp gerisine allah ne verdiyse doldurmuş ilk sahibi. 

@ZaGani ben standart high tek opsiyon renk olan araca biniyorum. bana baya standart donanımlara sahip gibi geliyo şımartan bir ekstrası yok. sizin araç benimkinden dolu valla  :D

Sagolun dostlar, hepinizin gonlune gore daha dolu araclar nasip olur insallah. Kafamda bu araca 2-3 retrofit var . Birincisi dijon jant ikinci orj kayar led stop ucuncu ise acc.

Geri
Üst Alt