Golf 7 Ampul Tipleri

Vagcom ile kanalı led olarak kodlamak gerekir.
Merhaba hocam benimde yeni aldığım photonlar bi süre sonra uyarı veriyor aynı şekilde. 

Mümkünse kodlamasını paylaşabilir misiniz? 

Epey aradım, karşıma heryerde plaka aydınlatmasının led kodlaması çıkıyor.

çinden aldığım ledler uyarı vermezdi bu photonlarda bi sıkıntı var galiba, çözemedim.

Merhaba hocam benimde yeni aldığım photonlar bi süre sonra uyarı veriyor aynı şekilde. 

Mümkünse kodlamasını paylaşabilir misiniz? 

Epey aradım, karşıma heryerde plaka aydınlatmasının led kodlaması çıkıyor.

çinden aldığım ledler uyarı vermezdi bu photonlarda bi sıkıntı var galiba, çözemedim.
Bi xenon basic farlar da gündüzleri mi beyaz yaptınız Hocam ?

Tavan ampülleri için belirli tip var mıdır ?

bugün kısa far ampullerimi h7 Philips Xtreme Vision +130 ile değiştirdim. sağ taraftaki farı değiştirmek çok kısa sürdü ancak sol tarafı değiştirmem yarım saatimi aldı desem yeridir. karanlık olunca bir deneme yaparım artık, umarım iyi bir performans verir, zira stok ampuller pek iyi gelmedi bana. olmazsa yine eskiden kullandığım gibi Osram'a geçmeyi düşünüyorum. Night Breaker unlimites veya laser serisinden birini alırım ucuz bulursam.

Aracim 2013 model golf7 xenon kisa far ampullerini degistirecegim orjinal ampulu bu mudur ? degilse yardimci olabilirmisiniz hangi ampulu alacagimi link olaraScreenshot_20180506-132134.png

IMG-20180506-WA0002.jpeg

Süper konu teşekkürler. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Exe7 Merhaba,bende highline u led li model var,peki h7 lerde bir model farkı varmıdır?

internette farklı farklı çıkıyor,yanlış model almıyalım.

şimdiden teşekkür ederim

Merhaba

Basic Bi-zenon farlı aracım var gündüz farları için ampul almıştım PW24W olanından

Fakat oradaki ampülü yada yerini sökemedim bi türlü kitapçığını incelediğimde (ilk kez açtım mana ile) o ampül sadece serviste değişir yazıyor.

Acaba biz değiştiremiyormuyuz o ampülü :S   varmıdır bilgisi yada tecrübesi olan arkadaş ?

Oranın görünümü Ali hocamın paylaştığı Adaptive FrontLight System Bi-Xenon Plus Farlar resmindeki gündüz farı şeklinde. Acaba ona PW24W takılmıyor mu ?

@Kırcalı hocam kapağı açın farın arkasındaki çevirerek açılıp kapanıyor dikkat edin tam kapanmasına işiniz bittiğinde 

açtığınızda elinize parmağınıza siyah ince uzun plastik bi parça gelcek onu hafifçe çekin kablolarına dikkat edin gündüz ampülü ona bağlı ordan değiştirirsiniz

@Yucelbro Yücel Hocam sağolun benim araç  basic bi-zenon değilde uled imiş meğerse orada led varmış zaten onu da değiştirmeye gerek yok malum. Dediğiniz şekilde sinyalin ampulünü led yaptım ama yine de :)  şimdi daha renkli ve güçlü yanıyor ön sinyaller.

@Kırcalı hocam siz sağolun sinyali bende led yapmak istiyorum foto paylaşırsanız nasıl göründüğünü merak ettim iyi geceler

@Yucelbro  Yücel hocam buyrun benim farlarım bu tip Parking light LED yazan kısmı değiştirmek için led ampul aldıydım ama takamayınca iade etmiştim. Bilmiyordum U-Led olduğunu farlarımın (daha doğrusu ihtimal vermediğim için incelememiştim) bilsem almazdım zaten gündüz farı için ampul.

/monthly_2019_04/image.png.1e13634ba1f27cc197c7142820e5f25f.png

@Yucelbro Yücel Hocam sağolun benim araç  basic bi-zenon değilde uled imiş meğerse orada led varmış zaten onu da değiştirmeye gerek yok malum. Dediğiniz şekilde sinyalin ampulünü led yaptım ama yine de :)  şimdi daha renkli ve güçlü yanıyor ön sinyaller.
Kullandığınız sinyal ledinin fotoğrafı var mı? 2-3 tip taktım ama istediğim performansı Bi türlü bulamadım ön sinyallerde 

IMG_20190422_184044.jpg

Geri
Üst Alt