Jump to content

R/Rline Logo ve Çamurluk Bıçakları

Sinan61
 Paylaş

Recommended Posts

• Kurucu Yönetici
43 dakika önce, Alpyaman yazdı:

Bunun rline sadece yan bıçaklar olarak orjinali ne kadar?

aldığım çakma çok kalitesiz çıktı 

Hocam orjinali 50-60 dolar civarı sanırım. Aliexpress'te orjinal yok sanırım şu sıralar. Rline kelimesini de kullanamıyor/gösteremiyor satıcılar teliften dolayı, farketmişsinizdir. Ebay veya Amazon'dan sipariş edilebilir.

Recep Gül bunu beğendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

41 dakika önce, AhmetCakmak yazdı:

Hocam orjinali 50-60 dolar civarı sanırım. Aliexpress'te orjinal yok sanırım şu sıralar. Rline kelimesini de kullanamıyor/gösteremiyor satıcılar teliften dolayı, farketmişsinizdir. Ebay veya Amazon'dan sipariş edilebilir.

Bence orjinal almakta fayda var. Siyah yazının olduğu bölüm birkaç yıkamadan sonra uçu açıldı. Ayrıca orjinal yazı fontu ile alakasız 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

9 saat önce, Sinan61 yazdı:

Hocalarım parça için bugün servisle görüştüm. Tanesi 350 TL. Doğru mu acaba? Yoksa çifti mi acaba? Alan var mı servisten ?

Bana da adeti 350 dediler kendimi tutamayıp telefonda çüş oha dedim karşımda ki güldü.

@Negatiwe hocanın verdiği yerden sipariş açtım 15 güne gelecek orijinale en yakın hatta orijinal gibi 350 TL 

beratx, Negatiwe ve memin bunu beğendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bana da adeti 350 dediler kendimi tutamayıp telefonda çüş oha dedim karşımda ki güldü.
[mention=5]Negatiwe[/mention] hocanın verdiği yerden sipariş açtım 15 güne gelecek orijinale en yakın hatta orijinal gibi 350 TL 

Bende bir sorayım. Tane dedikleri paket içinde diye biliyorum ama. Çok ilginç. 350*2=değmez

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
 Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...