Golf 7 Cam Düğmesi

QilyassoQ

Yeni Üye
İsim
İlyas inan
Arkadaşlar merhaba yolcu tarafındaki camı 4 lü kumandadan tek seferde indiremiyorum tuşu bozuk 2. Kademe gitmiş. Ürün 4 lü setmi değişiyor acaba birde kapı kartonunu sökmeden değişiyormu

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar merhaba yolcu tarafındaki camı 4 lü kumandadan tek seferde  indiremiyorum tuşu bozuk 2. Kademe gitmiş. Ürün 4 lü setmi değişiyor acaba birde kapı kartonunu sökmeden değişiyormu 
Kontak açıkken  cam kapalıyken 5 saniyeden uzun süre basık tutunca düzelir.

Upvote 0
Oğuz hocamın dediği çözülmezse, yani fiziksel olarak sorun varsa Aliexpress'ten veya yurtiçi bir yerden satın alıp takabilirsiniz hocam. Nasıl takıldığını şu videodan görebilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
@ogzogz hocam o tüm yöntemleri denedim zaten tuşun kendisinde problem var basma hissiyatı bile gitmiş ikinci kademenin 

Upvote 0
Bu videoya dikkat ettimde aslında kapı kartonu dökülmeden de tuş takımı sökülür kapı kolu tarafında iki tane hareketli tırnak var..tam karşılık gelecek şekilde hareketli tırnakları kanirtacak pozisyonda platik çubuk araya sokularak tırnaklar itilip yukarı doğru çekildiğinde çıkar sanki

Upvote 0
Benimde sol ön cam tuşunun ucundaki plastik kırıldı. Acemi olarak kapı döşemesini çıkarmaya çalışırken tırnak kırma endişesi var. Parçayı alıp elektrikçide değiştirtmeyi düşünüyorum.

Upvote 0
tuş ucundaki krom için atatürk oto saniye gitmiştim orda yardımcı olmuşlardı ve çokta 4lü olarak uyguna satanı gördüm bir bakın derim.

Upvote 0
Benimde sol ön cam tuşunun ucundaki plastik kırıldı. Acemi olarak kapı döşemesini çıkarmaya çalışırken tırnak kırma endişesi var. Parçayı alıp elektrikçide değiştirtmeyi düşünüyorum.
Herhangi bir oto elektrikçiye gitmeyin bence. Bu işleri yapan hatta VW grubu araçlardan anlayan bir yere gidin. Benim düğmeler de zor çalışıyordu, yedeğini aldım. Elimden bu işler de gelir ama bir yere zarar vermeyeyim, bir elektrikçi taksın, temiz olsun dedim ama adam çırağına tornavida verdi söksün diye, zor aldım ellerinden. Yani herhangi bir elektrikçi sizden daha çok zarar veriyor. Bence iyi bir yer tercih edin.

Upvote 0
Herhangi bir oto elektrikçiye gitmeyin bence. Bu işleri yapan hatta VW grubu araçlardan anlayan bir yere gidin. Benim düğmeler de zor çalışıyordu, yedeğini aldım. Elimden bu işler de gelir ama bir yere zarar vermeyeyim, bir elektrikçi taksın, temiz olsun dedim ama adam çırağına tornavida verdi söksün diye, zor aldım ellerinden. Yani herhangi bir elektrikçi sizden daha çok zarar veriyor. Bence iyi bir yer tercih edin.
Kesinlikle katılıyorum, şirket araçlarımıza da bakan iyi bir servis var orada hallettireceğim veya Vagcom işlemi yapan 1-2 nokta var daha önce gittiğim oraya da gidebilirim.

Upvote 0

Geri
Üst Alt