Bir gece ansızın dijonlanmak

Dijon candır gerisi heyecandır 🤭🤣

Hayırlı olsun. Dijon yakışıklı bir seçenek gerçekten ben çok kollu jantları sevmesem de alıştım kullanınca.

@thelakayit henuz 30 km yol yaptim asiri olmasa da bir miktar konfor kaybı vardi. Doverlar her ihtimale karsi bi sure bekleyecek.Hepsi aklımda hocam. Ayna kapagini krom dusunuyorum hatta. Buyuk kalemleri hallettikten sonra ins.

@Anadoluhocam tabiki yorucu bi süreç. Ben de henuz eski lastikleri satmadim acikcasi. Ama guzel bi heyecan kesinlikle.

@Aliiiidover tasarim olarak golf6ya daha cok yakisiyor bence hocam. Biraz eski bi yüz. Dijonla araba genclesti resmen. 

@HONEY en guzeli sizin olsun. 

Iyi dilekleriniz icin hepinize tesekkur ederim.

@cevboz Mahsuru yoksa fiyatı ogrenebilir miyim? Piyasasina tam olarak hakim değilim.

@Anadolu jantlarin birinde ufak bir cizik var digerleri temiz. Lastikler 2016 sonu uretim 30bin km yapmis iyi durumda. 3000e geldi.

Ben taze dijoncu olarak 17 lerin komfornunu pek sevmedim nedense, lastiklerden olabilir biraz, hankooklar  sert hamurlu.   Ama ondan ziyade biraz kararsız gitmeye başladı araba ona kafam takıldı, tam kelime karşılığını çıkaramadım ama biraz huzursuz gidiyo araç hep savrulacakmış gibi,  abisinin ayakkabısını giyip bakkala giden çocuk gibi 🤣desemde olur.. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Haktan aliexpress linikini atayım 4 tane aldım birebir ender elektronikteki zaten onlarda ordan alıyorlar .

TRY 29.88  20% İndirim | Biurlink 2019 YENI araba-styling Oto Köpekbalığı Süslemeleri Anten Volkswagen Golf 7 Için G. TI
https://a.aliexpress.com/_dYO03Zs

@Yehanohatesekkurler özgür kardes. Forum nickinden emin olamadigim icin ilk mesajda bahsetmemistim. Hala gündüz gözüyle göremedim ama dedigin kadar temizdi jantlar. 

Geri
Üst Alt