Jump to content

Bir gece ansızın dijonlanmak

Recommended Posts

Birkaç aylık bekleyiş sürecinden sonra dijonsuzluk canıma tak etti ve ani bir geçiş yaptim.

Daha once dijon dover karşılaştırması çok kez yapıldı ama ben de kendi aracımın fotoğraflarını eklemek isterim.

Darisi @HONEY hocamın başına.

20200605_233142.jpg

20200606_014408.jpg

20200605_202738.jpg

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun hocam dijon görünüm olarak gerçekten çok yakışıyor golfe ben sattım konfordan dolayı 16 hitaya geçtim:) 
Ustadim

17" dijon da ciddi derecede konfor kaybı mi yasadiniz
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dijon güzel duruyor gercekten ama konfor konusu daha önemli benim için.Sizce gerek var mı? Ayrıca küçük ildeyim fotolardan görüp alicam kargoyla gelecek,elimdeki 16lari ve sifir lastiklerini falan saticam.Ayrica 17 icin tekrar lastik bakicam derken biraz da üşeniyorum kendime heyecan arama diyorum🙂

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@thelakayit henuz 30 km yol yaptim asiri olmasa da bir miktar konfor kaybı vardi. Doverlar her ihtimale karsi bi sure bekleyecek.Hepsi aklımda hocam. Ayna kapagini krom dusunuyorum hatta. Buyuk kalemleri hallettikten sonra ins.

@Anadoluhocam tabiki yorucu bi süreç. Ben de henuz eski lastikleri satmadim acikcasi. Ama guzel bi heyecan kesinlikle.

@Aliiiidover tasarim olarak golf6ya daha cok yakisiyor bence hocam. Biraz eski bi yüz. Dijonla araba genclesti resmen. 

@HONEY en guzeli sizin olsun. 

Iyi dilekleriniz icin hepinize tesekkur ederim.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben taze dijoncu olarak 17 lerin komfornunu pek sevmedim nedense, lastiklerden olabilir biraz, hankooklar  sert hamurlu.   Ama ondan ziyade biraz kararsız gitmeye başladı araba ona kafam takıldı, tam kelime karşılığını çıkaramadım ama biraz huzursuz gidiyo araç hep savrulacakmış gibi,  abisinin ayakkabısını giyip bakkala giden çocuk gibi 🤣desemde olur.. 

tarihinde barracuda tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...