mirrorlink

enginse

Yeni Üye
İsim
Engin
arkadaşlar bu mirrorlinkin akıbeti belli oldumu sadece discover media da açık ve kullanılıyor heralde ... aracım 1 hafta once geldi bir bakayım dedimde mirrorlink yoktu menude kimisinde de var olanlardanda aktivasyon kodu istiyor aktivasyon koduda 900 tl gibi bişi yanlış bilgilere ulaşmadıysam net bilgisi olan varmı _?

enginse dedi:
arkadaşlar bu mirrorlinkin akıbeti belli oldumu sadece discover media da açık ve kullanılıyor heralde ... aracım 1 hafta once geldi bir bakayım dedimde mirrorlink yoktu menude kimisinde de var olanlardanda aktivasyon kodu istiyor aktivasyon koduda 900 tl gibi bişi yanlış bilgilere ulaşmadıysam net bilgisi olan varmı _?
Hocam şu an net bir bilgi kimse de yok. İlk bilgi alındığında buradan yazar çözüm ararız hep beraber ;)

enginse dedi:
Mirrorlink calisiyor. Oncelikle mirrorlink uyumlu uygulamalari indirmeniz gerekiyor. Google play de vw mirrorlink yazin cikar direk. Mirrorlink in en kotu kismi vw araclarda güvenlik nedenleri ile arac harekete gecince tum uygulamalari kapatiyor cihaz. Bildigim sadece sygic navigasyon calisiyor. O da full versiyonunu satin almak kaydi ile. Mirrorlink surumu var sygic in 60

80 tl arasi birsey.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ansolak dedi:
Mirrorlink calisiyor. Oncelikle mirrorlink uyumlu uygulamalari indirmeniz gerekiyor. Google play de vw mirrorlink yazin cikar direk. Mirrorlink in en kotu kismi vw araclarda güvenlik nedenleri ile arac harekete gecince tum uygulamalari kapatiyor cihaz. Bildigim sadece sygic navigasyon calisiyor. O da full versiyonunu satin almak kaydi ile. Mirrorlink surumu var sygic in 60

80tl

hocam aracı daha teslim almadım malum bandrol yuzunden bekliyorum arada bir araca gidip bakıyorum falan bu mirror link  muhabbetini duyduğumda meraktan bir bakayım dedim ama menude mirror link yoktu bazı arkadaşların paylaştığı fotolarda var ama . şimdi telefonu kablo ile bağladığımda mirrorlink çıkıcakmı yada başka birşeymi yapmam gerekiyo _?

App connect varsa var demektir. Servis ek ücretle aciyor. Servise actirmak gerekiyor.

app connect dediğniz bluetoth ile telefon bağlama olayı ise o var ama app cominnect die bir menude yoktu

enginse dedi:
app connect dediğniz bluetoth ile telefon bağlama olayı ise o var ama app cominnect die bir menude yoktu
Hocam cihaziniz nedir

6.5 inch composition media olmasi gerekiyor en dusuk ve ekim uretimi olmasi gerekiyor en erken.

ansolak dedi:
Hocam cihaziniz nedir

6.5 inch composition media olmasi gerekiyor en dusuk ve ekim uretimi olmasi gerekiyor en erken.

Benim eylül üretimi araç. Olmayacak mı yani mirrorlink appconnect?

Mirrorlink olur. App-connect ise sanmıyorum.

blackfear13 dedi:
benimki temmuz üretmi bende App-connect var
O zaman ekim degil temmuz diyecegiz. 2016 sasi kodlarina fabrika tam olarak ne zaman geciyordu. Ona gore bakmak lazim

ansolak dedi:
Hocam cihaziniz nedir

10 ekim de konuştum 24 ekimde siparişini doğuş onaylamış 20 aralıktada bayide oldu araç yarın plakasız şekilde alıyorum aracı artık evin önünde detaylı şekilde incelerim inş bu özellikler vardır araçta

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt