Golf 7 1.2 tsi ile aranıza katıldım

cağ oltu kebab deyince 
Erzurum vakfının  ankara etimesgutta  kendi mekanı var . 
fiyat ve lezzet  olarak  oohhhhh iyi ki gelmişiz denecek bir yer ,  Küçük salaş bir yer aslında 
https://tr.foursquare.com/v/esav-cağ-kebap-salonu/55a7f0ea498e0c87025fb5b4
tavsiyedir 
3 şiş  idealdir . 
4 şiş  şükür iyi doyduk dedirtir. 
[mention=11839]HONEY[/mention]  için 8 şiş rölanti miktar ,  fazlasını bilmem 
Benim kaç şiş olduğunu yazmiyayim

Ohaa çüşssss durumlari olmasin

cağ oltu kebab deyince 

Erzurum vakfının  ankara etimesgutta  kendi mekanı var . 

fiyat ve lezzet  olarak  oohhhhh iyi ki gelmişiz denecek bir yer ,  Küçük salaş bir yer aslında 

https://tr.foursquare.com/v/esav-cağ-kebap-salonu/55a7f0ea498e0c87025fb5b4

tavsiyedir 

3 şiş  idealdir . 

4 şiş  şükür iyi doyduk dedirtir. 

@HONEY  için 8 şiş rölanti miktar ,  fazlasını bilmem 
Üstad etimesguttaki yer "ikizler cağ kebap" olmasın sakın? Foursquare amcamız da Ankara daki en iyi 2.yer olarak burayı gösteriyor(esav çok düşük puan)

Bu yerler malum full+full salaş mekanlar olduğu için Foursquare den beğeni kasma olayları da pek olmuyor, bir de ben de ikizlere gidiyorum nacizane tarafımca da tescilli. 

Üstad etimesguttaki yer "ikizler cağ kebap" olmasın sakın? Foursquare amcamız da Ankara daki en iyi 2.yer olarak burayı gösteriyor(esav çok düşük puan)

Bu yerler malum full+full salaş mekanlar olduğu için Foursquare den beğeni kasma olayları da pek olmuyor, bir de ben de ikizlere gidiyorum nacizane tarafımca da tescilli. 
ben küçük salaş bir mekan olarak belirtmiştim hocjam . (trendline bir mekan) 

ankaranın en iyisi değil  değil tabi !  fiyatlar iyi 

f/p  güzel   

ben küçük salaş bir mekan olarak belirtmiştim hocjam . (trendline bir mekan) 

ankaranın en iyisi değil  değil tabi !  fiyatlar iyi 

f/p  güzel   
O vakit bu bahane ile ben size ikizleri cağ kebabı önereyim hocam, etimesgutta.

Bu mekan da sizin deyiminizle trendine ama sahibi öyle bir retrofit yapıyor ki ete... 

O vakit bu bahane ile ben size ikizleri cağ kebabı önereyim hocam, etimesgutta.

Bu mekan da sizin deyiminizle trendine ama sahibi öyle bir retrofit yapıyor ki ete... 
@PassificGolf7 hocam foruma hoşgeldiniz. 
@tiesay  Çağ kebap konusunda yine Etimesgutta Polatlar çağ kebap benim sık gittiğim yerler arasındadır. Ortam normalleşince beraber çağa her türlü uyarız :)

@PassificGolf7 Hoşgeldin Hocam.

Yahu ne Ankara eşrafı varmış maaşallah :)

Onceden cok gider gelirdim, Cag ve Doner iyidir Ankara'da. Valla Istanbul'da iyi Cag Kebapci bilen varsa yazsin da gidelim canimiz cekti 😁 Benim bildiklerim Ankara'dakileri aratiyor...

@Kaplanlar61 @tiesay @Savatage cağları yedik çayları da içtikten sonra gece de bir kokoreç yaparız eryamanda ankaragüclü bora kokoreç i öneriyorum ben de  (y)
bir baklava yensin artık   

3 kişi 5 kişi de olsa .....

bir forum buluşması değilde (o özgürlüklere daha var) 

MK8 golf resmine bakmayı anlarım da ,

baklava resimleri karın doyurmuyor artık . 

bu arada ben hep f/p  ci az yakan zihniyette olduğum için (TDİ kafası ) 

kilosu 47 liradan acity  melekoğlu baklava yı  deneyelim  bence  .... 47 liraya  tam   c sınıfı  baklavadır . 

yoksa kilosu 98 den hacı baba  premium baklava zaten "BAKLAVA" 

Merhaba arkadaslar. 2015 1.2 tsi alarak araniza katildim.Forum kulturunu severim. İnsallah burada da guzel zamanlar geciririz. herkese tekrar merhaba..
Aramıza Hoş Geldiniz, Keyifli Forumlar dilerim.

Geri
Üst Alt