1.4 TSI DSG 122 Ps Comfortline Yakıt bilgisayarı ekran görüntüleri

Bugün araç bakmaya Samsuna gittim Amasyadan (126km gidiş), iki kişi dışında başka bişey yok araçta, 

Samsuna gittiğimde bir tanıdığın aracıyla gezdiğimiz için gidiş verilerini kaybettim(2 saat kontak açılmadığı için) ama giderken Samsun'a 25-30km kala yakıt almıştım(aşağıdaki güzergaha o 25-30kmlik kısmı dahil edin), onun verileri vardı. 

Genelde 100-140 arası kullanıldı, iki üç trafik ışığına takıldım.

Bu da Samsundan çıkış, galericilerde gezme, Merzifona gidiş galericilerde gezme, Amasyaya dönüş verileri(aynı şekilde kullanıldı)

Bu da uzun dönem ortalaması(Bugünki yolculuk öncesi ort hız 25km/h, ort yakıt 8.0l/100km idi)

Bu vesile ile 2 yıllık yol arkadaşımız 7000km yi devirdi nihayet :)

Rekorumu kırdım bugün :)  2 kişi klima 1 kademe açık

LAjRmG.jpg

Sensör montajı için Merzifon'a gittim bugün. Tek ben varım, klima bagaj vs birşey yok.

Giderken 2 kırmızı ışık+70'den 170'e manuel modda dipgaz hızlanma.

Gelirken tüketim odaklı kırmızı ışıksız, bir kamyonun arkasına düştüm bir ara, o sıra tüketim 4.3'ten 5'e çıktı, anca bu kadar düşürebildim.

Git-gel total.

VYl0OZ.jpg

Sadece geliş.

EJVg9z.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@fcsrn eren hocam ben yine kendi derdime yanayım ne yaptıysam 4.8 in altına inemedim s=alsaa

Amasya'dan Tokat'a kadar(mesafenin yarısı) pek basmadım, genelde 100-120 arası gittim. Tokat'tan sonra iki top speed denemesi ve bir Hondacıya plaka okutma dışında 100-140 arası gittim. Klima bir derece açık, 2 kişi ve 3 valiz. 

81D0ln.jpg

Bugün araç bakmaya Samsuna gittim Amasyadan (126km gidiş), iki kişi dışında başka bişey yok araçta, Samsuna gittiğimde bir tanıdığın aracıyla gezdiğimiz için gidiş verilerini kaybettim(2 saat kontak açılmadığı için) ama giderken Samsun'a 25-30km kala yakıt almıştım(aşağıdaki güzergaha o 25-30kmlik kısmı dahil edin), onun verileri vardı. 

Genelde 100-140 arası kullanıldı, iki üç trafik ışığına takıldım.

Bu da Samsundan çıkış, galericilerde gezme, Merzifona gidiş galericilerde gezme, Amasyaya dönüş verileri(aynı şekilde kullanıldı)

Bu da uzun dönem ortalaması(Bugünki yolculuk öncesi ort hız 25km/h, ort yakıt 8.0l/100km idi)

Bu vesile ile 2 yıllık yol arkadaşımız 7000km yi devirdi nihayet [emoji4]

Üstadım merhabalar. Hemşehri sayılırız. Ben Erbaa'dan Eray şimdi kocaelideyim.

1.6 tdi -1,4 tsi arasında kaldım. Gördüğüm kadarıyla benden çok km yapıyosun ama Ekleteceğim donanım seviyeleri ile hemen hemen aynı fiyata geliyor bu seçenekler ama tdi manuel vites. İkilrm arasındayım. İnşallah yeneceğim bunu dur bakalım

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üstadım merhabalar. Hemşehri sayılırız. Ben Erbaa'dan Eray şimdi kocaelideyim. 1.6 tdi -1,4 tsi arasında kaldım. Gördüğüm kadarıyla benden çok km yapıyosun ama Ekleteceğim donanım seviyeleri ile hemen hemen aynı fiyata geliyor bu seçenekler ama tdi manuel vites. İkilrm arasındayım. İnşallah yeneceğim bunu dur bakalım

/monthly_2016_06/Image1466248307.787531.thumb.jpg.081da614ba5eb805c2c20ce2b6d9aff4.jpg/monthly_2016_06/Image1466248316.808165.thumb.jpg.39b0df7e2c6ddd05c6c3822252090841.jpg

Geri
Üst Alt