VOGTLAND 4.5CM SPOR YAY

Mor yayları valla çikolata sandim

Önceden de yüksekse konu biraz daha netleşiyor. Ben bu konudan tırstım biraz. Yay yerine Başaran coil filan mı taksam bilemedim. Jantlar için yarın net rakamları alayım hele, bakacağız artık gerisine. 
Böyle olacağını bilseydim ben de başaran coili tercih edebilirdim iyi mukayese etmeniz gerek istediğiniz performans mı yoksa şekli ve konfor mu

@Grhnackgz benim fotoğraflardan pek anlaşılmasada arka taraf daha düşük gibi duruyordu gerçekte bende zamanla rahatsız olup Eibach’a geçmiştim, Vogtland yay dizellerde kullanmak daha hoş duruyor bence

Gürhan kardeş aracın duruşu gayet normal evde psikolojimi bozuyorsun artık. 

Bencede aracınızın durumu eşit olarak düşürmüş şekilde zamanla biraz daha düşecek

jantlatınız orjinal mi? 

Ben aracın doğru düştüğünü düşünüyorum. Önünün ve arkasının eşit düştüğünü görüyorum. Ayrıca elektronik park frenini çekince aracın arkası oturuyor biraz daha (park yeri eğimine göre değişiyor). Bunlar da dikkate alınmalı, ayrıca sürücü faktörü var. ortalama insan ağırlığı 75-80kg önüne gelecek siz bindiğinizde. 

@Alpyaman Değil hocam, yerli kalıp replika durban. İnce kollu

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bencede aracınızın durumu eşit olarak düşürmüş şekilde zamanla biraz daha düşecek

jantlatınız orjinal mi? 
Hayır orjinal değil alp, 

Ben aracın doğru düştüğünü düşünüyorum. Önünün ve arkasının eşit düştüğünü görüyorum. Ayrıca elektronik park frenini çekince aracın arkası oturuyor biraz daha (park yeri eğimine göre değişiyor). Bunlar da dikkate alınmalı, ayrıca sürücü faktörü var. ortalama insan ağırlığı 75-80kg önüne gelecek siz bindiğinizde. 

valla biraz psikolojik heralde doğru söylüyorsunuz teşekkürler

Helal sana kral :)

Ne marka shlk mı Emr mi? 

Geri
Üst Alt