WRC 18 Jant& Lastik Takımı ile Yaza Merhaba

Hayırlı olsun Ender abi. 18" boyutta çok sevdiğim bir jant. Yurtdışında 20" olarak takanlar bile var Golf'e. [emoji4] Sıkılınca değiştirirsin. 
Aynen Ahmet tesekkurler. Güzel şimdilik memnunum şuanda yıkanıyor araç yeni resimlerle güncellerim artık. Ülkemizde avrupa şartları gibi yollar olsa en düşük 18 sonrasında da 19 20 jantlar kullanırdım gerçi 20 hariç yine kullanıyoruz ama çok dikkat etmek gerekiyor.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı olsun Ender hocam. 
Ben wrc poloya düşünüyordum, çok dikkat çeker diye emin olamadım. 
Jant işi zevk işi
Tesekkurler Serdar Hocam.
Polo için 17 Ebat fena olmaz sanki ama elbette zevkler renkler muhabbeti . Ben Poloya 17 Durbani da yakistiriyorum aslında 17 dr ok se enek de var .

@ÖzDi Samimi Görüşlerine teşekkür ederim. Beğenebileceğin bir resim ekleyeyim :)  

@Gökhan Bilgin Bunu da seversin o halde MK 8 versiyonu  (y)

Ek Açıklama 2020-05-31 004744.png

Yeni fotoları ekledim arkadaşlar. Temizlik sonrası daha Hoş göründüler
03eccf083fe4acd03527d58a18d8dcfb.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ÖzDi Samimi Görüşlerine teşekkür ederim. Beğenebileceğin bir resim ekleyeyim :)  

@Gökhan Bilgin Bunu da seversin o halde MK 8 versiyonu  (y)

Ekli dosyayı görüntüle 33399
hocam anlaşıldı !   

siz bu araca talipsiniz . hatta benim çarkıfelek benzetmesi yaptığım bu jantlar da güzel gitmiş mk8 'e 

insan beyni işte ,  pretoria 'yı beynin sol lobundan  sildiğinde ,   bu jantlar tamam olmuş be dedirtiyor. (pretoriasız alemde bu jantlarda sükseli ) 

bende dünkü aez  north high gloss lara 10 puan verdim . Almanyada yaşıyor olsam  yarın bremen oto sanayiye gidip taktırmıştım bu jantları 

Adsızdezz.png

hocam anlaşıldı !   

siz bu araca talipsiniz . hatta benim çarkıfelek benzetmesi yaptığım bu jantlar da güzel gitmiş mk8 'e 

insan beyni işte ,  pretoria 'yı beynin sol lobundan  sildiğinde ,   bu jantlar tamam olmuş be dedirtiyor. (pretoriasız alemde bu jantlarda sükseli ) 

bende dünkü aez  north high gloss lara 10 puan verdim . Almanyada yaşıyor olsam  yarın bremen oto sanayiye gidip taktırmıştım bu jantları 

Ekli dosyayı görüntüle 33459
Hangi site bu hocam ?

@ÖzDi Ne demek Rics ederim Sıkıntı değil :)  

Zevkler Renkler misali. keyifli forumlar dilerim.

@Ender Hocam hayırlı uğurlu olsun maviyi oldum olası ok severım aracın rengi zaten başka detaylara yer vermıyor ama jantları da beğendim bende her ne kadar siyahların kapattığını düşünsemde iç aksamlarda aracın göze batmayacak şekilde kaliperleri parlak gri yada mavinin en parlak tonlarına boyanırsa jantı ön planda tutabilirsiniz nacizane düşüncem :)  

Geri
Üst Alt