WRC 18 Jant& Lastik Takımı ile Yaza Merhaba

Değerli Yorumlarınız için Çok Teşekkürler Dostlar.

Daha önce de sıralama yapmıştım  Golf için ilk 3 Jant Seçeneklerimi 1. Pretoria 2 Durban 3 Sebring....... Sonrasında Cadiz WRC şeklinde devam etmekteydi. ilk 4 ünü çokça tecrübe ettiğim için sırası gelmişti WRC modelinin. Hem Bu seneninde modası Siyah olunca neden denemeyeyim dedim kendime ve Yarış mavisi olan  arcın rangi ile de Çok da sırıtmadığını hatta belli bakış açılarıyla çok da uyumlu olduğunu düşünür oldum. Ama pretoria lara hangi açıdan bakarsan bak o efsane duruşu 1. sırada tutarım.

Hayırlı olsun abi.. Kazasız belasız keyifli sürüşler..

@EnderMükemmel tespit panaromic 360 derece nerden bakarsan bak pretoria lar fix 10 numara.

Bu wrc lere bakınca zoomlu / zoomsuz/ yandan / çapraz/ tersten/ düzden / cepheden bende bazen takılmalar oldu.

Yeni bir jant modeli öğrenmis oldum.

Nette gezerken şunlarda dikkatimi cekti

IMG_20200529_235644.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
hayırlı olsun , unutmamanız için kaskoya işletmeyi unutmyalaım  :)

@Ender hocam hayırlı olsun. Fotoğrafa çok bakınca lastik kokusu geliyor.  :sofor:

hayırlı olsun , unutmamanız için kaskoya işletmeyi unutmyalaım  :)
Teşekkürler Hocam. Kasko için pek sorun olmaz hocam ,Orjinal Jantlarımız olan Sebringlerden pahalı değiller çünki. 

@pharmehmett Teşekkür ederim. (y)

@ycetin  Yaz Geldi buralar sındı Biraz Eriyip kokabilirler :)  

@Alpyaman Teşekkürler;   Pretoria daima  1. (y)

Hayırlı olsun ender hocam,  affınıza sığınarak;

Değişmez kuraldır, " Renk,zevk meselesi" ama diğer jantlar aracı daha kendi gibi gösteriyordu. Bu Jatlarla sanki kalıbının adamı değilmiş gibi görünüyor. Ben o güzelim yarış mavisi aracınıza bu jantları yakıştıramadım.

Geri
Üst Alt