Golf 7 dingil eğikliği

sarppp01

Üye
İsim
ahmet
Herkese merhaba bir kaç ay önce golf 7 aldım aracın lastiklerini değiştirdiğimde rot ayarını yaptırırken arka dingilin eğik olduğu söylendi vw servisine götürdüğümde işçilik hariç 4 bin civarında değişim yapılabileceği söylendi özel serviste 600 tl ye düzeltileceği söyledi emin olamadım düzelttirmek ne kadar sağlıklı olur bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.

@Savatage hocam herkes sizin gibi düşünmeyebir. Kimisi arabasının tık sesine binlerce TL harcar, kimisi de 3 teker üstünde gitse de tek kuruş harcamaz. 

Bence yürüyen aksamin şakası olmaz, en sağlıklı şekilde nasıl olacaksa o şekilde olmalı.

Upvote 0

aslında bu kaza olduğunda dingil yada başka ne varsa değişmemesi özel servislerde yada sanayide ve araç sahipleri en ucuz nasıl olursa öyle olsun mantığı ile gittiği için hep tamir yoluna girerler, aracı sattıktan sonra alıcı uğraşır durur, bazı parçalar vardır evet tamiri olsun sıkıntı yok lakin bazı parçalar bana göre önemli değişmeli ben yıllardır kasko yaptırıyorum Allah(cc) kaza bela kimseye vermesin ama gider kaskodan yaptırırım ödesinler banane umurumda değil önemli olan benim araçta güven hissetmem. şahsi fikrim gidip servismi olur özel servismi olur bilmem ama sıfırı ile değiştirin uzun vadede binecekseniz. 

Upvote 0
bahsedilen parça bu ise sıfırı piyasa malı 2000₺ işcilik vs bana göre 2,5 - 3 b bulur.  bence servis mantıklı.

E471F950-E806-4537-9406-8F2CF66ECA7F.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
merhaba hocam, aracı yaptırdınız mı neleri değişiyor yaptırdıysanız ?

Upvote 0
Merhaba, hocam 2 yıl oldu yaptıralı tornaya girdi hiç bi sorun yaşamadım

Upvote 0

Geri
Üst Alt