VW GOLF 7 VII ORJİNAL DYNAUDİO HİFİ FULL MÜZİK SİSTEMİ NERDEN BULURUM

@Aliiii Bende ilk gördüğümde ha.. di  ordan  :D  Arabaya DynAudio takmışlar demiştim :D

Kulaklıklar AKG K550 ama baya oldu ben alalı, daha üst modelleri çıktı, o zaman fiyat/performans en iyi monitor kulaklık buydu. Şimdi araştırmak lazım, yerinde durmuyor bu sektör, yavaş ilerler ama ilerler. Bunda ses çok dinamik ve her frekansda düşük şiddetde bile çok dengelidir, inanılmaz sahne oluşturur dinlerken. Tek eksiği bi miktar bass zayıf kalır, deep bass iyidir ama bass bi tık daha olabilirdi, gerçi bi süre dinleyince o da yeterli geliyor. MKII MKIII versiyonları falan çıktı galiba, bakılabilir. Driver'ları dolayısı ile kendiside büyük, ondan dolayı çok zengin ses veren, büyük olmasına rağmen çok hafif ve çok rahatdır. Alacaksan Bunun yanında BeyerDynamic de bakabilirsin, Grado da çok iyi ama biraz pahalı olabilir :D  Sennheiser ve Shure da iyiler içinde ama bence biraz parlak sesleri ve iyi modelleri pahalılar.

subigarage adında bir firma var araç ses ve yalıtım sistemleriyle ilgili profesyonel çalışıyor dynodan daha iyi sitemler için konuşun derim aynı paraya daha kaliteli sistemler yapıyor.

Geri
Üst Alt