Jump to content

Spor yay (Mubea)

Sinan61
 Paylaş

Recommended Posts

[mention=4630]beratx[/mention] hocam google dan arastirip öyle ögrenmistim aldigim kisiyede sordum benim araci görmeden bütün herseyiyle tuttu birde haberin olsun letgoda bitane benzinli için satilik var gòzat istersen

Satıldı diye biliyorum ama onu?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[mention=9258]Sinanmiray[/mention] hocam adaşlığımız yaylarımızda da olacak:) Orduda yaşıyorum serviste taktırmayı düşünüyorum ama emin değilim valla ya 

Sinan Hocam tekrardan rahatsız ediyorum. Biz 2 arkadaş bugün almak için servise gittik 2019 aralıka kadar uyuarı veriyor sonrası satışa izin vermiyor denildi. Siz hangi bayiden sipraiş ettiniz acaba?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hocam ben Ordu servisten sipariş ettim. Sıkıntı olmadan direkt olarak sipariş verdim. Normalde benim işlerim bu kadar düzgün gitmez ama muhtemelen yakın dönemde bi sıkıntısı çıkar diye korkuyorum

Hocam öyle düşünmeyin hayırlısı olsun inşallah. Olmuyorsa bür hayır vardır muhakkak

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

DCC opsiyonu bulunan araçlar için olan Spor yay konusunda bir değişiklik var mı ? Geçtiğimiz senelerde araştırmış ama satan sağlam bir firma bulamamıştım Türkiye de

Dcc de mubea yay üretimini durdurdu. Kimisi abartıyorsunuz diyor kimisi önemli. Şahsım adına gerçek şudur ki biz araba alçaltmayı yaydan ibaret sanıyoruz. Büyük yanılgı. Önemli bir etken de amortisörler. Onun içindir ki arabayı fazla indirmeden 2/2,5 cm aralığında indiren nadiren yumuşak yay arıyorum. Çok kaliteli olmamasına ragmen mubea tercihim. Sizin araçlar için hali hazırda yay bar mı bilinmez ama firma herhangi bir yay önermiyor? Mubea dışında alacağınız ürüne de dikkat edin. Ağırlık ve boyut seçenekleri önemli. Bizde malum var mı var elinde mi tak gitsin mantığı var ve bu çok yanlış.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[mention=4630]beratx[/mention] hocam siz naptınız sipariş varabildiniz mi ? 

Hocam Almanya’ya yazı yazdık uygunluk istiyoruz. Tamam dedikleri an geçeceğiz. C kodlu olan bizim kuvvet ve ağırlık mekanizmamızı destekliyor ama net bir bilgi sahibi değiliz. Arkadaşlar dsg için d ve e kodluları uygun görüyor. Serviste bilgi sahibi değil. En güzeli cevap beklemek ;)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[mention=4630]beratx[/mention] hocam hadi hayırlı olsun, inşallah gönlümüzden geçen gibi olur

Olur olır inşallah hocam ;) konfor kaybı az görünüş ve yol tutuş iyi ;) bir de hayalimdeki jantları alırsam tamamdır

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[mention=4630]beratx[/mention] benim hayalim durbandı. Buldum hocam aldım henüz takamadım ama arada bir bakıp seviyorum:) sizin jant tercihiniz hangisi olacak?

Sinan hocam aslında bende durban istiyorum ama artık bir çok arabada orjianl olmayan durbanlarla doldu. Nihayetinde yine de gönlüm ondan yana ama galiba jurva alacağım. a9ea1262e8813434fe2d81e89764f314.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[mention=4630]beratx[/mention] Hocam inşallah gönlümüzden geçtiği gibi olur yapacaklarımız  ama Durban  yapsaydınız Sivas'a geldiğimde gezerdik birlikte

Her zaman beklerim. Arkadaşlarda durban çok ;) yine gezeriz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
 Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...