Yeni araca koruma paketi fiyat nasıl

arfkync

Katılımcı Üye

İsim
aRif
Arkadaşlar bugün Vw bayiden aracın işlemlerini yaparken sıfır araçlar için kampanya dahilinde bir paket önerdiler 1000 tl+ kdv diye 6 kalemden oluşuyo......

1-NANO BOYA KORUMA (KOMPLE SERAMİK KAPLAMA)

2-NANO KİR VE LEKE ÖNLEME (KOLTUK VE DÖŞEME UYGULAMASI)

3-MOTOR KORUMA

4-KOMPLE KAPUT 3M ŞEFFAF KORUMA KAPLAMA TAM KAPUT

5- ÖN CAM HARİÇ KOMPLE CAM FİLMİ .......

Ben can filmi hariç kdv dahil 750 TL 6 taksit'e anlaştım..düşünceleriniz nedir ???

arfkync dedi:
Arkadaşlar bugün Vw bayiden aracın işlemlerini yaparken sıfır araçlar için kampanya dahilinde bir paket önerdiler 1000 tl+ kdv diye 6 kalemden oluşuyo......

3-MOTOR KORUMA

Ben can filmi hariç kdv dahil 750 TL 6 taksit'e anlaştım..düşünceleriniz nedir ???
Seramik kaplamanın üzerine kaput koruma filmi çekilebiliyor muymuş ? İlk defa duydum hocam belki ben bilmiyor olabilirim.

Bana kalırsa araca serviste su bile tutturmayın.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu zamana kadar bende serviste herhangi bir uygulamaya sıcak bakan kimse görmedim. Genel kanı servislerin yaptıkları işe önem vermediği yönünde, fiyat konusunda da bu tarz uygulamalar yaptıran arkadaşlar varsa fikir verirler mutlaka.

Bir kaynakta tam boy kaput korumanın kaza anında kaputun olması gereken katlanma hareketini engellediği ve kabine zararının daha fazla olduğu yönünde idi.  Ayrıca @MSE  Muhammed dostumun dediği gibi servis bu işler için çok uygun değil bence de. Bu satın aldığınız bedel içinde st nin dahi payı olduğunu biliyorsunuzdur umarım.

doğrudur hocama ama istanbul piyasasına baktığımız zaman en basit işçilik bile olsa..bile sadece seramik kaplamaya bile bu fiyatı almak pek mumkun olmuyor..ki 5 kalemden bahsediyoruz bence fiyat cazip ama işçilik nasıl olur bilemem sonuçta serviste yapılacak olumsuz bir durumda yakalarına yapışma ihtimalim var.çünkü kaput filmi 2 yıl diğer ürünler 1 yıl garanti kapsamında..

@arfkync

Öncelikle aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın...

Ben de aracı teslim almadan 1 gün önce bayiden aradılar ve  aynı paketi önerdiler. Ancak bana 1250 TL fiyat verdiler. Ben de heyecandan olsa gerek "yapın gitsin" dedim. Şimdi görüyorum ki iyi kazıklanmışız...

tunahan dedi:
@arfkync

Ben de aracı teslim almadan 1 gün önce bayiden aradılar ve  aynı paketi önerdiler. Ancak bana 1250 TL fiyat verdiler. Ben de heyecandan olsa gerek "yapın gitsin" dedim. Şimdi görüyorum ki iyi kazıklanmışız...
Hangi bayi hocam ??bide bana başka bir ürün daha var sadece seramik kaplama onada 1200+kdv demişlerdi.hiç sıcak bakmadım başta

ama bu ikinci pakete bakınca gerçekten dolu bir paket gibi geldi ama ben fiyat yüksek..ve cam filmi istemiyorum dedim 750+kdv olur olmaz derken kdv dahil 750 ye yapacaksanız olur dedım..çok zor nasıl olur derken istemedende olsa kabul ettiler

arfkync dedi:
@arfkync

Hangi bayi hocam ??bide bana başka bir ürün daha var sadece seramik kaplama onada 1200+kdv demişlerdi.hiç sıcak bakmadım başta

ama bu ikinci pakete bakınca gerçekten dolu bir paket gibi geldi ama ben fiyat yüksek..ve cam filmi istemiyorum dedim 750+kdv olur olmaz derken kdv dahil 750 ye yapacaksanız olur dedım..çok zor nasıl olur derken istemedende olsa kabul ettiler
Batı Oto / Uşak...

Bir arkadaşımın VW Caddy kaputunun yarısını 500 TL'ye kaplattığını biliyordum. Bu nedenle bana teklif edilen fiyatı cazip buldum. Fiyat hariç bir pişmanlığım yok. Bir de şehirlerarası fazla geziyorum. Ufak bir taş izi yürek burkar...

tunahan dedi:
@arfkync

Batı Oto / Uşak...

Bir arkadaşımın VW Caddy kaputunun yarısını 500 TL'ye kaplattığını biliyordum. Bu nedenle bana teklif edilen fiyatı cazip buldum. Fiyat hariç bir pişmanlığım yok. Bir de şehirlerarası fazla geziyorum. Ufak bir taş izi yürek burkar...
bencede hocam emin olun günümüz piyasa şartlarına göre fiyat uygun..ki yüzde 40-50 indirim var.merak edilen işçilik nasıl olucak?sizin aracada aynı işlemler mi yapıldı nasıl memnunmusunuz seramik kaplama kaput kaplama vs iyi mi?

arfkync dedi:
@arfkync

Batı Oto / Uşak...

bencede hocam emin olun günümüz piyasa şartlarına göre fiyat uygun..ki yüzde 40-50 indirim var.merak edilen işçilik nasıl olucak?sizin aracada aynı işlemler mi yapıldı nasıl memnunmusunuz seramik kaplama kaput kaplama vs iyi mi?
Memnuniyeti Zaman gösterecek hocam. Şöyle ki yapılan işlemler bugün için görselde herhangi bir değişikliğe yol açmıyor. Eğer zamana bağlı olarak güneşin de etkisi ile oluşacak matlaşma ve solma etkilerini geciktirecek ise fayda görmüş olacağız. Ya da bej koltuklara bir şey döküldüğünde leke tutmayacak ise verilen para helali hoş olsun...

arfkync dedi:

3-MOTOR KORUMA

2 ve 3 gereksiz. 1 de bence bayide yaptırmayın.

Geçen ford bayisinde bir arkadaşla görüşüyorum. Bana araçtan kar edemiyoruz. Ancak alan kişi boya koruma falan diye birşeyler satarsak (Kitlersek) kar ediyoruz doğru düzgün dedi. Bunların hepsini işin ehli yerlerde yaptırın derim ;)

yusuf dedi:

3-MOTOR KORUMA

2 ve 3 gereksiz. 1 de bence bayide yaptırmayın.

Geçen ford bayisinde bir arkadaşla görüşüyorum. Bana araçtan kar edemiyoruz. Ancak alan kişi boya koruma falan diye birşeyler satarsak (Kitlersek) kar ediyoruz doğru düzgün dedi. Bunların hepsini işin ehli yerlerde yaptırın derim ;)
hocam fiyat çok uygun gerçekten. kaçırmayın derim

Moderatör tarafında düzenlendi:
arfkync dedi:

3-MOTOR KORUMA

Değerli Hocam;

Bu konuda yaşanmış en az 10 örnek var. Hepsi de olumsuz

Olumlu olanlar ne yapıldığıyla ilgili en ufak fikri olmayan, kandırıldığını dahi anlayamayacak derecede bilgisiz olanlar. Eğer bir istisna çıkarsa Amennah.. ama daha görmedim.

Sadece telefon açarak boya korumayı kim yapacak?

boya koruma ürünü olarak ne kullanılacak?

bu iki soruyu sorun lütfen..

Birinci sorunun yanıtı olarak:

servisin taşeron olarak asgari ücretle çalıştırdığı ve hiç bir uzmanlığı olmayan vasıfsız çalışanları"

yanıtını vermeyecekler elbette

size servisimizde yapılacak ve garantili diyecekler.

Ancak bir dostumuz hiç unutmam marşpiyellere ve kaputa yaptırdığı filmler ilk yıkamada kalkınca ve boya koruma dedikleri şey benek benek olunca aracın her yanı şoke olmuştu.

benim de yönlendirmelerimle  Doğuş merkezle görüşüp bir başka "profesyonel" firmada bunları söktürdü ve yepyeni aracın orijinal cilası da gitti pek tabii.

Her zaman söylerim ve söyleyeceğim serviste hasar elbette, bakım kesinlikle ama değil boya koruma yıkama bile asla..

Biliyorum ki servise nasılsa orada yıkanacak diye kirli götürür herkes.

Ama benim gibi bir kere yıkama yaptırıp kaputta boydan boya bir çizikle gelince.... bir daha asla diyerek, yıkayıp götürdüm her defasında yıkama istemiyorum diye not aldırdım.

(bir dostumuzun da aracı çekerken yıkamada arka çamurluğu vurmuşlardı)

Muhammed Hocam da güzel söylemiş su bile tutturmam.. Basınçlı suyla AlimAllah cam lastiklerini parçalarlar...

Kısacası hocam..

Boya koruma evet kesinlikle gereklidir. Ancak ehil ellerde ve kaliteli malzemelerle evet... Uygun fiyata evet.

Diğer geri kalanlar göz boyamadır..

İnanmıyorsanız şunu sorabilirsiniz:

"Ben motor koruma ve koltuk koruma istemiyorum. fiyat ne olur?"

Alacağınız yanıt

1. Bu paket halinde bozamayız.

2. Fiyat değişmez.

Kimse ama kimse fiyat kırmayacaktır bunun için; kırsa da normal pazarlık payını düşeceklerdir.

Boya koruma hariç hepsi büyüklere masallar kavlindedir.

İnsanların heyecanlarını kullanıyorlar resmen sömürüyor bu düzenbazlar..

İnanmayın

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt