GTI TAMPON SİS LEDLERİ İLE İLGİLİ

ben sis fazla kullanmam ama orjinalindeki gibi kesinlikle aydınlatma yok sadece bana göre görüntüsü var... farklı bir şey uygulanırmı hiç araştırmadım...

@yusuffkayaa Hocam ben ankaradayım, standart tamponda led kullanıyorum, baya güzel aydınlatması var, müsait bir zamanda gelip denemek isterseniz iletişime geçebiliriz.

@metinkar Şöyle ki normalde Golf ün GTI modellerinde hoş duruyor ve aydınlığı da iyi yani dikkat çekici. Ama dışardan aldığımız için bir kaç sıkıntı elbet oluyor.

@biycash Merhaba. Normal tamponda bende de led vardı herhangi bir problemim yoktu. Şimdi GTI tampon ledleri ayrı, normal tampon ledleri ayrı olduğu için biraz sıkıntı. Öyle olunca buraya danışayım dedim. Baya az ışıtıyor.

@MertHaktan  İyi günler.

Hahaha :D  hiç tanıdığınız böyle bu tarz işleri yapan yerler yok mu ?

@MertHaktan  İyi günler.

Hahaha :D  hiç tanıdığınız böyle bu tarz işleri yapan yerler yok mu ?
Bu tarz işleri ben yapıyorum hobi olarak ve isteyene :D fakat bunu yapan adam bisey demek istemiyorum normal yerlerinden sisi önden 1 vida arkadan normal vidalı şekilde koymuş fakat üstünede perçinle kaynak yapmış açarken kırmamak için havaların düzelmesini bekleyerek yapicam açık otoparkım var acele etmemiş olurum ne yalan söyliyim ilk defa bu kadar garip işçilik gördüm açması imkansız hale getirmiş adam 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@MertHaktan İşte bu işçilikten dolayı buradaki çoğu insan kendi işini kendisi yapmak istiyor. Ben hata yapsam da gözüme gelmez diyor tekrar düzeltirim diyor. Fakat götürüp üstüne para verdiğin adam yapamıyor ya da yarım yamalak iş yapıyorsa insan artık kendi işini kendi halletmek istiyor. İnanır mısınız ben de aynı sorunlardan muzdaripim. 2 gün önce arabama Discover MIB 2 taktırmak için gittim aynı zamanda arabamda dynamic light assist olduğu için kamera bulunuyor önde. @Recep Gül abimin yardımıyla line assist ve tabela okumayı açtık fakat kapattığım zaman hata gibi algılayıp ekrana hata düşüyordu. Götürdüğüm yerde düzeltme adına şu an dynamic light assist bile çalışmıyor.

@MertHaktan İşte bu işçilikten dolayı buradaki çoğu insan kendi işini kendisi yapmak istiyor. Ben hata yapsam da gözüme gelmez diyor tekrar düzeltirim diyor. Fakat götürüp üstüne para verdiğin adam yapamıyor ya da yarım yamalak iş yapıyorsa insan artık kendi işini kendi halletmek istiyor. İnanır mısınız ben de aynı sorunlardan muzdaripim. 2 gün önce arabama Discover MIB 2 taktırmak için gittim aynı zamanda arabamda dynamic light assist olduğu için kamera bulunuyor önde. @Recep Gül abimin yardımıyla line assist ve tabela okumayı açtık fakat kapattığım zaman hata gibi algılayıp ekrana hata düşüyordu. Götürdüğüm yerde düzeltme adına şu an dynamic light assist bile çalışmıyor.
İşte bende böyle olaylarla karşılaşa karşılaşa usta oldum sevdiğim ustalara yardım ederek artık kendi arabamin tamirini yapıyorum allah sizi inandirsin artık ne yetkili servise nede başka ustaya güvenebiliyorum 

Geri
Üst Alt