Start stop çalışmıyor

Bjk40

Yeni Üye
İsim
Vatan40
Selam arkadaşlar,  1.2 tsi golf 6 arabam var.  Start stop çalışmıyor. Nedenini bilen var mı? Ekran da start stop error yaziyor

Aküden dolayı olsaydı öncesinde enerji ihtiyacı yüksek uyarısıyla kendini belli ederdi. 

Aküden dolayı olsa diğer sistemlerin de error vermesi lazım benim aküm zayıfken yanmayan ışık kalmamıştı.

Upvote 0
@slck yok kardeş o sorun hala devam ediyor . Bende çözümü kendimce hallediyorum motoru kapat aç yapıyorum sıfırlanıyor  sürüşe devam . Ya böyle devam eder yada bi yerden bi bozukluk verir hayırlısı 

Upvote 0
@Savatage vakum sensoru ... bi bakayım birde bunu araştırayım sorun o ise yenisiyle değiştirelim bakalim ne olacak sonuç.  Teşekkürler kardeşim 

Upvote 0
@Savatage iyi ya sorun da orda zaten . Bilgisayara bağlıyorum fakat hiç hata felan göstermiyor 

Upvote 0
@golfcu91  oy le bir tuş yok . Silecek kolundaki tuşu diyorsun sanırım.  Direksiyon düğmesi ile menü seçimi var . Nasıl bakalım? 

Upvote 0
@Bjk40 hocam trip sıfırlama tuşu hangisi ise uzun süreli basılı tuttugunjzda akü durumunu gösterir birde sorunu uzakta arama akünü kontrol ettir başkanım 

Upvote 0
@Bjk40 fabrika çıkışı akü ler uzun ömürlü olmuyor genelde golf 7 7.5 bunlarda ismi bile bilinmeyen akuler monte edilmiş bence sizin sorununuz akü hocam 1. kontrol akü yapın 

Upvote 0
@Savatage yok hicbir zaman devreye girmiyor . Start stop düğmesine basarsan ekranda error yazıyor.  Yada durduğunda felan da devreye girmek için uğraşmış olsa yine hata verdi demesi lazım  . Fakat hiç-bir şekilde devreye girmeye calismiyor .

Upvote 0
@golfcu91 hiç ölçtürmedim bosch aku var . Illaki degismistir bu aku , sonuçta2011 model araç 

Upvote 0

@Bjk40 hocam sizden ricam önce akünüzu ölçturun ben hala aynı fikirdeyim akü sorun. 

şayet akü ise sorum varta akü tercih edin hayırlı sürusler sonucu paylaşırsanız herkes bilgi sahibi olur üstad 

Upvote 0

Geri
Üst Alt