Aracım kaç para eder😀

Arkadaşlar 2014 aralık çıkışlı 1.2tsi comfortline 105bg 64.500km tungsten gri hasar kayıtsız bej döşeme aracım var. Extra donanım yok. Ortalama ne kadar eder.  Yeni konu açmadan buradan ben de sorsam ayıp etmiş olur muyum?

Merhaba aracımı şuan bulduğum bi yazlık için satmak istiyorum yardımınıza ihtiyacım var

Golf 1.4 TSI hıglıne Cam tavan
2015 model manuel
78000 km
Yetkili servis bakımlı
Boya bir karış arka kapı ile çamurluk arası sürtme kaynaklı
Tramer 480 TL
İçi bej değil
2.sahibiyim
Ve son olarak aracıma 1 ay önce 2CR de yazılım attık
156 HP
Geri görüş Kameram yok
Fiyat ne yaZmalıyım satmam gerekli yardımınız rica şimdiden hepinize çok teşekkürler saygılar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@hsyn hocam bir konu açın resimleri ekleyin birçok üye yardımcı olacaktır.

Merhaba aracımı şuan bulduğum bi yazlık için satmak istiyorum yardımınıza ihtiyacım var

Golf 1.4 TSI hıglıne Cam tavan
2015 model manuel
78000 km
Yetkili servis bakımlı
Boya bir karış arka kapı ile çamurluk arası sürtme kaynaklı
Tramer 480 TL
İçi bej değil
2.sahibiyim
Ve son olarak aracıma 1 ay önce 2CR de yazılım attık
156 HP
Geri görüş Kameram yok
Fiyat ne yaZmalıyım satmam gerekli yardımınız rica şimdiden hepinize çok teşekkürler saygılar

@hsyn yalnız unutmayın aracınızı satmak niyetinde iseniz fiyatlar olduğunca şişik. Yazlık alacağım yazmışsınız ilana koyarken 3-5 aşağı yazarsanız daha hızlı alıcı bulabilirsiniz. Şuan hem krediler hem araç fiyatlarındaki şişme nedeniyle piyasa aşırı durgun.

[mention=16946]hsyn[/mention] yalnız unutmayın aracınızı satmak niyetinde iseniz fiyatlar olduğunca şişik. Yazlık alacağım yazmışsınız ilana koyarken 3-5 aşağı yazarsanız daha hızlı alıcı bulabilirsiniz. Şuan hem krediler hem araç fiyatlarındaki şişme nedeniyle piyasa aşırı durgun.
Doğru söylüyorsunuz teşekkür ederim bu hafta bi
Araştırma yapmam gerek hızlı şekilde

Araç satacak olan 1 ay daha sabretmeli.

Yada direk zaten ilanın favoriye eklenme / telefonla aranma katsayısının düşüklüğünden piyasanın uykuda oldugunu anlamalı.

Aman deyim kimse aramıyor sormuyor, çok yazmısım galiba falan demesin fiyat düsürmesin.

Ekim sonu yorganı çekip koynunda altınlarla / dolarla uyuyanlar uyanır...

Şu an gurur yapıyorlar...bu paraya bu araba mı olur ? 

İpin ucu kacmıs , son piyasalar bunlar artık ! Gerek 2. El gerek sıfır

Mk8 420 den gelir diyoruzya 

Mk 8 500-550 yi gördüğünde  piyasanın fişi cekilir ...insanlar  uykusundan uyanır (eşsek değilseler uyanırlar.)

Bu işin sonu var (kesinlikle var)

Araç satacak olan 1 ay daha sabretmeli.
Yada direk zaten ilanın favoriye eklenme / telefonla aranma katsayısının düşüklüğünden piyasanın uykuda oldugunu anlamalı.
Aman deyim kimse aramıyor sormuyor, çok yazmısım galiba falan demesin fiyat düsürmesin.
Ekim sonu yorganı çekip koynunda altınlarla / dolarla uyuyanlar uyanır...
Şu an gurur yapıyorlar...bu paraya bu araba mı olur ? 
İpin ucu kacmıs , son piyasalar bunlar artık ! Gerek 2. El gerek sıfır
Mk8 420 den gelir diyoruzya 
Mk 8 500-550 yi gördüğünde  piyasanın fişi cekilir ...insanlar  uykusundan uyanır (eşsek değilseler uyanırlar.)
Bu işin sonu var (kesinlikle var)

Çok güzel bi açıklama yaptınız ellerinize sağlık teşekkürler olmadı bende az sabredeyim başka bi yazlık olur kısmet bu işler 1 ay daha beklemek sanki daha mantıklı olacak kafama yattı çünkü söyledikleriniz inş emlakta paralel olarak artmaz
)

@hsyn yanlız hocam euro kurunu takip edin! 

Başka başlıkta ötv ayarlaması icerikli bir yazı yazdım (ötv indirmi sözde)

%60 dan %80 e sonra yine %60 a indirim varmı yok ?

Psikolojik sınırlara dayanıldıgında her an bir indirim olabilir (normalde nisan 2021 idi)

Kasım 15 de euro 9,50 leri devirirse 

Yaparlar bi ayarlama 

Adına indirim derler 

Piyasanın çıldırması mı demeli yoksa piyasanın gerçekleri bunlar mı demeli. Ben resmi değer olarak algıladığım bir şey paylaşmak istiyorum. 

Aracım 1.2 TSI 105 bg  2013 comfortline. 4 gün önce bir bankanın internet şubesinden Allian sigortadan kasko yaptırdım. Araç bedeli olarak 133.700 TL göründü orada. Dün o poliçe bir sorundan dolayı iptal edildi ve ben bugün tekrar aynı kaskoyu yine mobil şubeden yaptırdım . 4 gün sonra araç bedeli 151.300 TL olmuş .  Sanırım sigortalar birliğinin araç değerleri bu değerler. Resmi olarak bile fiyatlar artık yukarılara çekildi. ( Bu bedel pert olduğunda ödenecek değer değil ancak bence araç fiyatı belirlemede dikkate alınabilecek bir değer) 

Şimdi ben arabamı satacak olsam 151.000 den aşağı satar mıyım? Tabi ki hayır. Piyasanın gerçekleri artık bunlar. Golf 8 in artık satışları nasıl olur, olur mu, alabilir miyiz? Ben şahsen alınabilir bir araç olacağını zannetmiyorum.

Geri
Üst Alt