Midlineplus jant değişikliği

hayırlı olsun

iyi günlerde kullanmamızı dilerim

dover'dan sonra hita ile aracınızın çehresi değişmiş..

forumumuzdaki değerli arkadaşlarımızın engin bilgileri ile hepimiz birbirimize faydalı oluyoruz..

saglıklı günler..

@doganersin öncelikle teşekkür ederim aynen hocam bu yaptıklarımızda  bizlere tecrübe oluyor ve gerektiğinde paylaştığımızda daha da değerli oluyor lar iyiakşamlar 

Hocam jantlariniz hayirli olsun gule gule kullanın. Baslikta midline plus yaziyor iceri girer girmez bir comfortline gordum sanki derken yaptiginiz retrofitleri yazmissiniz. Sis farlarini nerede yaptirdiniz acaba? Ankaraya geleyim bana da yapalim eksikligini cok hissediyorum firsat bulamadim bir turlu 

Hayırlı olsun. Yakışmış Güzel Günlerde kullanmak dileğiyle.

@Ender teşekkür ederim hocam,  forumun bize ve araçlarımıza katkılarının en güzel örneği olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim  

@umutgolf7 hocam sis farlarını letg buldum bcm yaptırmadım çünkü maliyeti çok fazla olacaktı krom  kaşları da sarı siteden buldum arka sis farına bağlattım tesisatı hepsi bu kadar 

@Salihcan hayırlısı olsun hocam. Ben yeni üyeyim. Umarım değişiklikleri ben de sizlerle paylaşırkm :)  Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. 

Çok yakışmış maşallah. Benim de lyon 'ları hita yapma düşüncem var. Arayıştayım temiz bir hita jant lastik takımı için. 

Yakıt tüketiminde önemli bir değişiklik oldugunu zannetmiyorum ama siz ne dersiniz? Ayrıca sürüş zevki, direksiyon hissiyatı, yol tutuş nasıl oldu? 

@Yigit3735 teşekkür ederim inşallah temiz bir jant bulursunuz yakıt anlamında herhangi bir fazlalığın olacağını kesinlikle düşünmüyorum olsada öyle bütçeyi çok fazla zorlmaz herhalde 😁 henüz lastikleri ve jantın sürüş performansını deneyecek zamanım olmadı Ankara 4 gün kilit çarşamba deneyeceğim inşallah 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@HONEY çok teşekkür ederim hocam aslında forumdaki herkese çok teşekkür etmek istiyorum aracım için sırasıyla  * sis farları * * sis farı krom detaylar ve kaş fonksiyonel direksiyon* rcd330 multimedya* ve son olarak hita jantlar yapılmıştır aracımı sizler sayesinde bilgi paylaşımı donanım rehberliği ve samimi ve doğru bilgilendirmeleriniz sayesinde buralara getirdim herkese çok teşekkür ederim 👏iyili golf tutkusu var güzel günlerde buluşup görüşmek üzere sevgi ile kalın 
@Salihcan hocam merhaba, geçen gün başka bir konuda fikrinizi almıştım ama şimdi 1 soru daha sormak istiyordum acaba Fonksiyonel Direksiyonu ve Sis Farınızı nereden temin ettimiz ve memnun musunuz? Bir de ortalama maliyetin ne olduğunu hatırlıyor musunuz? Konu başlığı net göremedim bir de ikimizin de midline plus olduğu için başınızı şişirdim. Teşekkürler :)

Geri
Üst Alt