Köpekler Lastiği Isırdı

@oguzkaanvolkan hızım 15-20 civarıydı daha da düşürdüm hocam, aksine yüksek hızda geçmek gerekiyor bunu tecrübe ettim

Köpeklerin diş geçirip yardığı lastik Michlen olsaydı lokum niyetine  oturup yerlerdi belki? Anca diş gecirip yarmışlar contiyi

Köpek saldırılarına karşı güvenli korumalı lastik briçstondur! 

Yani Taş yiyen köpek zor ihtimal..??

Geçmiş olsun Hocam.

Aynı lastiklerden almanızı hatta ekonomi iyiyse  2 adet alıp diğerini stepne olarak bulundurmanızı öneririm.

Yanak kısımdan Tamir olmaz maalesef.

@Musaaksoy Geçmiş olsun hocam. Devam etseydim başıma gelmeyecekti demişsiniz ama her şerde bir hayır vardır, belki de devam etmiş olsaydınız daha vahim bir durum olacaktı, tabii bilemeyiz. Köpekler enteresan bir şekilde, dönen tekerleklere tutuluyorlar. Bu sıkıntıyı en çok motorsiklet kullananlar çekiyor. Ben şimdiye kadar duran arabanın lastiğini ısıran köpek hiç duymadım, bazen tampon kemiriyorlar. :)   

Yıllar önce bir çukura girmem sebebiyle sağ ön lastiğim balon yapmıştı, üstatların söylediği gibi herkes tamirin hayati derecede riskli olduğunu söylemişti. Ben de iki yeni lastik alıp sağlam olan eskiyi stepne niyetine kaldırmıştım. Kaskodan yaptıracak olursanız tramere “Kemirgen veya Diğer Hayvanların Vereceği Zararlar” şeklinde işleniyor bilginiz olsun. 

@Ender kışlık lastik olduğu için stepne yapmayı düşünmüyorum hocam, zaten stepnede de sıfır Continental conticontact 6 vardı

Moderatör tarafında düzenlendi:
@yunusaktas91 bir yerde okuduğuma göre motor sesinin titreşimleri onları rahatsız ediyormuş sanırım, özellikle motosikletlerde. Tabi yine dediğiniz gibi olacağı varmış bir yerde yapacak bir şey yok. Kaskodan da lastik kullanılmış olduğu için yarı fiyatını alabiliyormuşuz sanırım, yarı fiyat için hem evrak, bekleme vs hem de tramer işlenmesin diye kullanmak istemedim açıkçası

@Savatage lastiklerden çok fazla anlamıyorum hocam ama bu lastikte bana bayağı yumuşak geldi, elimle bile çok rahat eğip bükebiliyordum yanaklarını

Geri
Üst Alt