GOLF 7.5 19" PRETORİA JANT HAYIRLI OLSUN :))

replika olayı tamamen alıcının seçimi . Güvenlik şartları falan uzarr gider . tahtakale de satılan  xxxx  replika sebring ? kim üretti  nasıl üretti ? 

bence arıcıoğlundan , bi 17 sebring sipariş fiyatı alın . 

oranın fiyatına göre karar verilsin. 

18 de yay süspansiyon şart deniyor. 

bir de hangi jantlardan geçeceksiniz ? 

mesela 15 lyon kullanana  15,5 durban bile  görünüm olarak çağ atlatır , offff manyak oldu dedirmese bile ? 
@savatage hocam,  sebring replika Çin malı imiş 

@Raban7 10 numara olmuş ,  beyaz golf ile  jantlarda  zıt koyu metalik  jant  seçimi  yerli yerinde . 

olay araç rengi ile karşıt uyumlar yaratmak . 

mesela şu  siyah golf  (neyle parlatıldı ise ?  siyah golf canım çekti ?)

buna silver pretoria harici olmaz zaten 

bla.png

18- 19 ebat için Yay Kullanmak Zorundayız maalesef. Yoksa görüntü hoş olmadığı gibi pek sağlıklı da olmayacaktır.
Bilgi için teşekkür ederim hocam.

@Raban7 Valla şu jantın fotoğrafını bastırıp herhangi bir Golf’ün lastiğine yapıştırılsa yine güzel duracak herhalde. :)  Maşallah sizin aracınıza da çok yakışmış. Dediğiniz gibi, arkalar bi tık havada gibi gözüküyor. Öndeki pay arkaya verilebilse eşit kalırmış. Olsun böyle de gayet güzel. 

@Savatage çok teşekkürler hocam😊

Orjinal pretoria rengiyle birebir oldu neredeyse, buda daha orjinal gibi görünmesini sağladı aracın. 

Birde 2.0 motoru olsa 😂😂

@savatage hocam,  sebring replika Çin malı imiş 
yani sonuç olarak , 

17 sebring takılabilirliği için (şahsi)  olurum var en azından .. (en azından 17 pretoria yı eledik)

renk  hem silver / gun metal arasında kalmıştık (araç silver gümüş  olduğu  için silver jantta sonuçta gri   gun metalde gri ..... sonuçta griler karmaşası ???

ama SİLVER JANTTA karar verdik 

replika ? orjinalini bulmak zor ? 

işin bu kısmı zor karar ? 

@yunusaktas91 arkaya Bi 10 kg ağırlık koyduk mu iş tamam 😂😂
Yoksa bahsedilen yakıt tüketimi bu sebepten mi oluyor? :)  Şaka bi yana, yakıt tüketimiyle alakalı bir tespitiniz olursa paylaşın lütfen, şu efsaneye bir son verelim. :)  Gerçekten 100km’de 1 lt fark ettiriyorsa düşünmeye bile değmez...

yani sonuç olarak , 

17 sebring takılabilirliği için (şahsi)  olurum var en azından .. (en azından 17 pretoria yı eledik)

renk  hem silver / gun metal arasında kalmıştık (araç silver gümüş  olduğu  için silver jantta sonuçta gri   gun metalde gri ..... sonuçta griler karmaşası ???

ama SİLVER JANTTA karar verdik 

replika ? orjinalini bulmak zor ? 

işin bu kısmı zor karar ? 
silver 17 sebring olurunu aldık zaten ))
işler düzelinceye kadar bekleriz( Arıcıoğlundan proje departmanına iletiriz dendi), şansımıza orijinal çıkarsa alırız, sizinde  aklınızda bulunsun(18 de olur o zaman) 

bilmediğimiz replikadan uzak dururuz. teşekkürler

@Seastar76 uzak doğu mallarından uzak durun bence de hocam. Ben bir kere o hataya düştüm maalesef. 

@Raban7 hocam çok güzel olmuş maşallah. bende bu renk düşünüyorum 19" pretoria ama benim düldülün motor 1,0tsi nasıl olur bilmem :)  

siz çıkan jantla ağırlıklarına baktınız mı hiç çok fark var mı arasında acaba merak konusu?

Geri
Üst Alt