GOLF 7.5 19" PRETORİA JANT HAYIRLI OLSUN :))

İnce eleyip sık dokunan bir süreç daha mutlu sonla bitti :)  19'' Jant takanlar grubuna hoşgeldin hocam :)

Küçük bir ricam olacak bu jant göbeği olayını hala çözemedim yarın montaj için gittiğinde sorabilirmisin orjinal jant göbeği var mı 19'' janta uyan ..

Tekrar hayırlı uğurlu olsun kaldırımdan uzak olsun :)

@Raban7hayirli olsun gule gule kullanin hocam harika bir secim . 

Durban (klasik olacak ama) - pretoria ve sebring.. golfe en cok yakisan jantlar diye dusunuyorum. Bunlarin modasi da gecmez goz alisip hevesi de gecmez. (Ornegin clubsport gibi)

7 de durban nasil guzelse 7.5 lara sebring de pretoria gibi cok yakisiyor. Durban yerine sebring mi alsaydim acaba diye kafama takilmiyor degil :) lyonlari satip ( ki cok zor heryer lyon dolu ) uzerine ekleme yapip kisliklari sebring ile kullan diyor seytan. Led stop'a birikim yapamayacagiz bu gidisle :)

@BG2017 çok teşekkür ederim hocam 😊😊

Hocam bu jantlaron göbekleri siyah oluyo yapıştırma göbek veriyor arıcıoğlu, ama ellerinde kalmamış yarın bana yollatıcaklar.

Birde jantları taktırdığım lastikçime sorarım. Size ordan jant direk göbeksiz olarak mı geldi peki? 

@umutgolf7 çok teşekkür ederim hocam, aynen öyle baya bir araştırma yaptım jant konusunda. Ama yine pretoria dan ayrılamadım 😂

Golfe en çok yakışan jantlardan biri hayırlı olsun .  Beyaz siyah kombinini seviyorum özellikle r-line araçlardaki siyah detaylarla çok güzel uyum sağlıyor. Teslim almadıysanız siyah jantı şiddetle tavsiye ederim . 

@mbonat hocam 1.5 sene kadar siyah 18 pretoria kullandım. Uzaktan çok hoş bir görüntüsü var bende bayılıyorum ama jant ne modeli ne asla belli değil. Bu seferde kendini belli eden renk ve inc kombinasyonu denemek istedim. Teşekkür ederim bu arada daha iyileri sizlerin olsun 😊👍

@mbonat hocam 1.5 sene kadar siyah 18 pretoria kullandım. Uzaktan çok hoş bir görüntüsü var bende bayılıyorum ama jant ne modeli ne asla belli değil. Bu seferde kendini belli eden renk ve inc kombinasyonu denemek istedim. Teşekkür ederim bu arada daha iyileri sizlerin olsun 😊👍
Hocam kesinlikle katılıyorum jantı belli etmiyor ama uzaktan agresif duruyor . Ben de uzun süredir düşünüyorumda kafamdaki modifiye anlayışı oldu mu tam anlamıyla olsun tarzında. Bu jantları taktıktan sonra body kit lazım güzel bir yay lazım ayna kapağı lazım derken bütçeyi ayarlayamadım . Ayarladığımda ilk işim r line a çevirmek olucak 

@mbonat aynen öyle ben öncelikle aracın body kitiyle uğraştım. Sonrasında jant işine girmiştim. 😂

@Raban7 saçma bir göbekle geldi :)  sizin dediğiniz gibi yapıştırma logo banada geldi ama gönlüm elvermedi onları yapıştırmayı :)

@BG2017 haydaa boş mu kullanıyorsunuz şuan 😂 yarın sorarım başka yöntemi var mı diye 

@Raban7 boş değil jantın üzerinde gelen üretici firmanın kendi göbeği var P harfi :)

Hocam hayırlı olsun çok şık olsun güle güle kullan

hocam hayırlı olsun aşırı sevdiğim jant olur balon yapmaz umarım  güle güle kullanın

Geri
Üst Alt