17 inç jant hakkında

Merhaba Hocam Audi antlarını orijinal bulma şansınız daha fazla . Bence biraz araştırma yaparak sonuç almanız olası. Keyifli Forumlar dilerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

@CemK bende de Madrid sevdası var bakalım aracım tungsten gri dover jant var. Lastiklerimde yeni 25/19 üretimi Hankook Ventus Prime 3. 

Yorum yapmadınız arkadaşlar, fikrinize ve gazınıza ihtiyacım var :D

Dijon sıfır çıkma buldum 4500 e Hankook lastikler dahil , Amma velakin Dijon bana sıradan görünüyor çokta istemiyorum ama kaliteli sağlam bişey olması da önemli.

Keskin Jant da kendi getiriyormuş Jantları ve TSE testlerine göre yerlilerden sağlam diyolar, bilgisi olan var mı?

Bide Kor Metal ürünü olan 17 Durban var ama gerçekten Kor Metal midir ki bilemedim?

Özellikle Sebring 17 kaliteli olduğunu bildiğim bi tane bulsam alıcam ama kafam karıştı. Audi güzel Jantlar var ama çıkmalar ne kadar temiz emin olamıyorum. Bulduğum alternatif tipler aşağıda, hadi biraz fikir verin bakalım hangisi iyi gider :D

Bu Keskin

image.png

Bu Kor Metal'in dedikleri Durban

image.pngimage.png

Bunlarda Audi'den Begendiklerim

image.pngimage.png

Cem abi son paylaştığın audi jantlarından birini al bence çok gösterir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2500-2750 satıldı geçen arkadaşlar piyasayı takip edin bence sıkışıp satan var yeni jant alıp satan var yani 4750 nedir ya:) 

@HONEY Hocam bende aklim hep orjinal diye onlara gidiyor ama sıradan yahu, sen seviyorsun Dijon ama 😁 Hem @metinkar hocam'in dediği gibi cok yahu.

@Gökhan Bilgin 'in dedigi gibi Audi'lerde orjinal ve bana da daha gosterir gibi geliyo? Bide lastikleri Conti PC6 takarım, Hankook'lara gore çok daha iyi lastikler olur🤔

Dijon sıfır çıkma buldum 4500 e Hankook lastikler dahil , Amma velakin Dijon bana sıradan görünüyor çokta istemiyorum ama kaliteli sağlam bişey olması da önemli.

Keskin Jant da kendi getiriyormuş Jantları ve TSE testlerine göre yerlilerden sağlam diyolar, bilgisi olan var mı?

Bide Kor Metal ürünü olan 17 Durban var ama gerçekten Kor Metal midir ki bilemedim?

Özellikle Sebring 17 kaliteli olduğunu bildiğim bi tane bulsam alıcam ama kafam karıştı. Audi güzel Jantlar var ama çıkmalar ne kadar temiz emin olamıyorum. Bulduğum alternatif tipler aşağıda, hadi biraz fikir verin bakalım hangisi iyi gider :D

Bu Keskin

Ekli dosyayı görüntüle 33325

Ekli dosyayı görüntüle 33326Ekli dosyayı görüntüle 33327

Ekli dosyayı görüntüle 33328Ekli dosyayı görüntüle 33329

@CemK Abi en üsteki Rs6 modeli bi ara kullanma fırsatı buldum 225/45/18 Fümesini kullandım Gün içinde farklı tonlara bürünüyodu benim hoşuma gitmişti :)  Memleketimin (Trabzonun) yaylalarına bile çıktım michelin lastikleriyle :)  

E1652DF1-5FF6-44E9-9D69-619FFB3274A0.jpeg

28CDF14D-A09E-49B8-8C07-C8511EA2845E.jpeg

1EBCD490-5BF1-4FC0-88D1-7DBEE6E8A29D.jpeg

[mention=11839]HONEY[/mention] Hocam bende aklim hep orjinal diye onlara gidiyor ama sıradan yahu, sen seviyorsun Dijon ama [emoji16] Hem [mention=2662]metinkar[/mention] hocam'in dediği gibi cok yahu.
[mention=594]Gökhan Bilgin[/mention] 'in dedigi gibi Audi'lerde orjinal ve bana da daha gosterir gibi geliyo? Bide lastikleri Conti PC6 takarım, Hankook'lara gore çok daha iyi lastikler olur[emoji848]
Asil sevdiğim Durban hocam onun orjinali de 18" olduğundan bana uzak

Kesinlikle Dijon siradan Doverden iyidir

Far ve stoplari değiştirince sanki Dijon gerekli gibi oldu

@HONEY Hocam bende aklim hep orjinal diye onlara gidiyor ama sıradan yahu, sen seviyorsun Dijon ama 😁 Hem @metinkar hocam'in dediği gibi cok yahu.

@Gökhan Bilgin 'in dedigi gibi Audi'lerde orjinal ve bana da daha gosterir gibi geliyo? Bide lastikleri Conti PC6 takarım, Hankook'lara gore çok daha iyi lastikler olur🤔
jant lastik 3b düşünen varsa alsın hatta 2.75 kadar çekilir satılmadı ise arkadaşlar çok var piyasada...

8BC9A60A-57EA-47D2-BCE1-66BABC841B54.jpeg

jant lastik 3b düşünen varsa alsın hatta 2.75 kadar çekilir satılmadı ise arkadaşlar çok var piyasada...
/monthly_2020_05/8BC9A60A-57EA-47D2-BCE1-66BABC841B54.thumb.jpeg.11ad0ba044ab2f679f8a1dcce76d5ec8.jpeg
Mesaj attim saticiya bakalim kismet

Bu Keskin

Ekli dosyayı görüntüle 33325

Ekli dosyayı görüntüle 33326Ekli dosyayı görüntüle 33327

Ekli dosyayı görüntüle 33328Ekli dosyayı görüntüle 33329

Hocam çiçek şeklindeki göbekli audi jantlarından olmadığı sürece bence audi modelleri de olabilir. İlki hoş görünüyor mesela. @bnyamnclak hocamın aracında da gayet güzel durmuş.

Çiçek göbek, audi jantının alamet-i farikası olduğu için bence başka markalarda sırıtıyor. 

470 Dijon jant lastik mi?
Pretoria 19 Jant Lastik 5000 TL ye ilanda bende, Dijon için 4750 duyunca azmi diye düşünmedim değil
. Şaka bir yana su anki piyasada dijon 4750 imkansız fiyat. Makul olan fiyat aralığı durumuna ve lastiğe bağlı olarak 3000 4000 arasındadır

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt