Egzoz tavsiye

Çok güzel olmuş, güle güle kullanın. kaçlık egzos bunlar hocam?

@Ezkey671  Hayırlı olsun Güzel olmuş maşallah.

Geç Gördüm konuyu daha önce yazmak kısmet olmadı  lakin, Bir daha Egzost ile işlem yapma düşüncen olursa Trabzon da Bagkur Sanayi de İstanbul Egsozt Önder Usta var Benden de Selam söylersiniz. Hatta bir ara gidip  çayınıda içebilirsin ( ramazan sonrası :)   )  hemde tanışmış olursunuz. 

Trbzon Golftutkusu Grubumuzun çoğu işlerini ordan yaptırır. Ben de GTI egsoztumu orda yaptırmıştım aracıma.  (y)

Keyifli Forumlar dilerim.

@Ezkey671 çok güzel olmuş güle güle kullanın. aldığımda üstünde difüzörle gelmeseydi ben de direk bu şekilde yapmayı düşünüyordum :)

@bunyamin81 Teşekkür ederim. 75’lik dedi egzozcu, daha büyüğünü gösterdi ama hoş olmadı çok taştı

@Ender çok teşekkür ederim ender abi. 😊 Nasip olurda gittiğimde selamını ileteceğim. Burdaki egzozcuda yaptırmamın sebebi ise hem dükan yenil açıldı hemde tanış vasıtasıyla gittim.

inşallah egzoz işim olduğunda dediğin yere giderim abi çok sağol 🙏

@mustafacagri Çok teşekkür ederim. 
aslına bakarsanız bende difüzör düşünüyordum  sonra baktım böylede oluyormuş yaptdım çokda oynamamış oldum 😊

Hayırlı olsun güzel olmuş. 7.5 larin çift egzozlu difüzörleri çok güzel görünüyor ama bizim 7lere uymuyor maalesef 

IMG_20200416_225239.jpg

hayırlı olsun, çok şık olmuş..

benimkide @xxcarsixx arkadaşın gibi aynı difüzor ve 4 aktif.. 

sizinkide çok güzel görünüyor

ancaaakkkk..

bu kırmızı golf acilinden LED stop istiyor.. :)

bilginize.. :sofor:

Geri
Üst Alt