Garanti Uzatma Koşulları ve Fiyatları

saygı değer [mention=3]silvershadow[/mention] hocam nefis bir konu, gerçekten gerekli bir bilgi  şunu söylemeliyim garanti uzatmış (+2 yıl ) biri olarak bugüne kadar garanti nin sağladıkları..
1-) devir daim pompası yırtıldığı için değişti..
2-) ön 2 kapının cam motoru değişti..
3-)araca 3-4 tane yazılım yüklendi  (güncelleme )..
4-)burçlardan ses geldiği için yağlandı ..
daha vardıda unuttum [emoji3]
eğer garanti olmasaydı alacakları fiyatlar hatırladığım kadarıyla 
devir daim  pompası 1100 sanırım..
2 tane güncelleme 270+kdv 
gibi fiyatlar camı hatırlayamıyorum 
Peki bunları uzatılan garanti den mi yaptırdınız yoksa ilk verilen 2 yıllık garanti den mi

Ek garantisi olan bir araç alanlara, alacaklara bilgi:

2 yıl uzatılmış garantisi olan bir araç satın aldım,  Vosmer'le görüştüm satıştan sonra satıcı ile birlikte gittik poliçeyi benim üzerime zeyil yaptılar, yeni policeyi bir kac gün sonra mail attılar eğer yapılmazsa ek garantiyi kullanamıyor muşum.

Ek garantisi olan bir araç alanlara, alacaklara bilgi:2 yıl uzatılmış garantisi olan bir araç satın aldım,  Vosmer'le görüştüm satıştan sonra satıcı ile birlikte gittik poliçeyi benim üzerime zeyil yaptılar, yeni policeyi bir kac gün sonra mail attılar eğer yapılmazsa ek garantiyi kullanamıyor muşum.
Bu bilgiyi okuyunca şeytan dürtmeye başladı. Her ne kadar ihtimal vermesem de, 6-7 aylık bir araç -pardon golf- aldık, benzer bir durum ilk 2 yıllık garanti için söz konusu değildir umuyorum. Değil mi

Bu bilgiyi okuyunca şeytan dürtmeye başladı. Her ne kadar ihtimal vermesem de, 6-7 aylık bir araç -pardon golf- aldık, benzer bir durum ilk 2 yıllık garanti için söz konusu değildir umuyorum. Değil mi
Yok, ilk 2 yıl üreticinin verdiği , sahip değişse de geçerli olan garantı. 

Benim bahsettiğim ilk sahibinin ücretiyle satın alıdığı ek garanti .

yav ek garanti alsakta.paramizi.arac satisindan once geri alabiliyoruz diye biliyorum.

değerli hocalarım,90bin km'ye kadar serviste yaptırdım,sonrasında garanti süresi bittiği için bakımları özel serviste yaptırdım,bayiye gitsem ve garanti süremi uzatmak istediğimi söylesem olur mu ?

değerli hocalarım,90bin km'ye kadar serviste yaptırdım,sonrasında garanti süresi bittiği için bakımları özel serviste yaptırdım,bayiye gitsem ve garanti süremi uzatmak istediğimi söylesem olur mu ?
Hiç sanmıyorum hocam. Zaten garanti bitmeden yapılıyor bu işlemler

Yusuf Hocam doğru demiş Kabul etmezler Hocam.

Geri
Üst Alt