Bagaj Kapağından Gelen Su

Levo42

Yeni Üye
İsim
Levent Boztaş
Hayırlı ramazanlar arkadaşlar. 2 gündür yağan yağmur sonrası bagaj kapağını açmamla şırıl şırıl su akması bir oldu. Sol arka stopun iç kısmındaki kapak olan yerden su akıntısını görebildim.Baya birikmiş. Sonra  aç kapa aç kapan yaptım su azaldı ama yine de az biraz akıntı var. İlk açtığında akan suyun sesini bile duydum. Bagaja su birikmesi olmamış. En azından ben göremedim. Bu sorunla karşılaşan var mı. Servis iyi niyet garantisinden bakar mı

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ön cam ızgaraları nasıl doluyor..? O bölge özellikle ağaç yaprağı vs.. girmesin diye kapalı sistem üretilmiştir., 

başka araçlarda o bölge petek şeklinde ızagara şeklinde olur, sürekli yaprak girer tıkanır ama golf ‘te öyle değil..
Öncelikle konu sahibine ayıp olmaması, konunun dağılmaması ve @Musaaksoyhocamın listesinden sonra forumda mevcut üyelerin, yeni gelebilecek olan üyelerin ve ziyaretçilerin, nadir oluşabilecek kusurları kronikmiş gibi yanlış bir izlenime kapılmaması adına mesaj içeriğimi sileceğim. (sanki bir furya başlatıyormuş gibi durum oluşsun istemem) 

Bahsi geçen sorun ise forumda bir arkadaşımızın başına gelmiş, kronik olup olmamasını bilemiyorum pek tabi.

Konuyu aşağıda paylaşıyorum. 

Upvote 0

Arkadaslar ic stop kapaginin ordan yagmur yaginca bagaji açinca baya bi su geliyor stoplari kayar led yaptim takarken orda tahliye borusunu felan sikistirmis olabilirmiyim öyle birseye sebeb olacak bir parça varmi yada problem ne olabilir sizce tesekkürler simdiden

Upvote 0
@Sinanmiray şuan bir sıkıntı yok kardeşim. Biraz sola yatık bir şekilde park etmişim su sol tarafa yığılmış sol köşede de su tahliye deliği olmadı için boşaltamamış. Golf 7.5 larda sadecd orta da delik var sağ ve sol da yok. Çok zar geldi galiba 2 delik atmak :)

Upvote 0
Aynı sorun ben de de oldu 2015 model "meges" denen bir macunun su kaçırmasıyla gerçekleşen bir olay.

Garanti süresi içinde ücretsiz yaptılar bagaj kapağına yeniden meges çekildi sorun tamamen düzeldi.

Golf'ün kronik sorunu bir budur ikinci de tümseklerden geçereken ön taraftan gelen gıcırtıdır. Gıcırtı sorununu da hallettirdim ama 400 tl ye mal oldu.
İyi akşamlar gıcırtı sorununu halletim dediniz acaba sorunun neden olduğunu öğrenebilir miyim bende de aynı sorun var çözüm nedir bilgi verirseniz memnun olurum şimdiden teşekkür ederim

Upvote 0

Geri
Üst Alt